29-03-2021
Elektrisch
Automaat
67.020 km
Onbekend
Onbekend
29-03-2021
Elektrisch
Automaat
67.020 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-205-GJ Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | ID.4 |
| Tellerstand |
67.020 km, op 09-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blue dusk (blauw) |
| Uitvoering | Life 77 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
E2
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
D0O1ASA
|
| RDW handelsnaam |
ID.4 PRO 150 KW
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Interieurkleur | Grijs |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2018/858*00004*01 |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Afmetingen | 458,00 x 185,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
2024 kg
|
| Massa rijklaar |
2660 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2660 kg
|
| Laadvermogen | 636 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Grijs |
| Soort bekleding | Velours |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 29-03-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Andere dakkleur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| CarPlay |
| centrale airbag voor |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Microvezel bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| Stuurwielverwarming |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.