01-03-2007
Benzine
Handgeschakeld
181.604 km
2.497 cc
9 l/100km
01-03-2007
Benzine
Handgeschakeld
181.604 km
2.497 cc
9 l/100km
| Kenteken | S-195-ZL Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | X3 2.5SI |
| Tellerstand |
181.604 km, op 31-03-2023
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Silbergrau Metallic (A08/7) (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5si E83 Executive Facelift M-sport | M-pakket | 218 pk | Youngtimer | 6 cilinder | Trekhaak | PDC | 18 inch | Cruise control | Sportstuur | Sportstoelen |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW variant |
PC71
|
| RDW uitvoering |
05
|
| RDW handelsnaam |
X3 2.5SI
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0249*07 |
| Tellerstand |
181.604 km, op 31-03-2023
|
| Jaar laatste registratie |
2024
|
| Oordeel |
Niet geregistreerd
|
| Toelichting |
Niet geregistreerd
|
| Omschrijving defect | Na enkele jaren kan er door luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen bij de bestuurdersairbag een defect ontstaan aan de gasgenerator. |
| Materiële gevolgen | Er kan niet worden uitgesloten dat bij een airbagactivering na een botsing een te hoge druk ontstaat in de gasgenerator, als deze ontploft kunnen de rondvliegende metalen delen ernstige verwondingen veroorzaken en in het extreemste geval zelf tot de dood leiden. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbag vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Afmetingen | 457,00 x 185,00 x 167,00 cm |
| Ledig gewicht |
1705 kg
|
| Massa rijklaar |
1805 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2260 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 720 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 26-02-2027 |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airbags voor bestuurder en voorpassagier |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| ASR |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische 3-punts veiligheidsgordels vóór met gordelslotspanners |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| BMW sportstoelen |
| Boordcomputer |
| Boordcomputer incl. Check Control en buitentempratuurmeter in info display |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centr. deurvergr. met a.b. en startblokkering |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| Dorpellijsten met aluminium inzet met opschrift BMW |
| Drie automatische 3-punts veiligheidsgordels achter |
| Dynamische Tractie Controle (DTC) |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grille met verchroomde omlijsiting en zwarte spijlen |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| hoofdsteunen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Interieurlijsten Satinsilber matt |
| ISOFIX bevestigingsysteem voor kinderzitjes achterin |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel sportstuurwiel, 3-spaaks, met leder bekleed |
| Neerklapbare achterbank (60/40) |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Side airbags voor de bestuurder en de voorpassagier |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Twee 12V aansluiting voor |
| Uitlaateindpijp, dubbele ronde pijp, links |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.