17-03-2023
Elektrisch
Automaat
48.616 km
Onbekend
Onbekend
17-03-2023
Elektrisch
Automaat
48.616 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | S-166-PJ Switch kenteken |
| Merk | TESLA |
| Model | MODEL Y |
| Tellerstand |
48.616 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Parelmoer |
| Uitvoering | Performance AWD 75 kWh |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
003
|
| RDW variant |
Y5LD
|
| RDW uitvoering |
PZP4S5T3
|
| RDW handelsnaam |
MODEL Y
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1293*28 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 378 kW |
| Vermogen elektromotor | 378 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 78,10 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 74,19 kWh |
| Actieradius (geschat) | 385 km |
| Actieradius zomer | 395 km |
| Actieradius winter | 341 km |
| Actieradius zonder range extender | 533 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7,10 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 79,02 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 250 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,25 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 1.110,54 km/h |
| Verbruik geschat | 22,33 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 16,90 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,99 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,34 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Bij bepaalde voertuigen met elektronische stuurbekrachtiging kan een overspanningsstoring de componenten van de motoraandrijving op de printplaat overbelasten. |
| Materiële gevolgen | De stuurbekrachtiging kan uitvallen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | Eigenaren van betrokken voertuigen worden geadviseerd softwareversie 2023.38.4 of een latere versie te installeren. Er is geen servicebezoek nodig en eigenaren van voertuigen met softwareversie 2023.38.4 of een latere versie hoeven geen verdere actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0)137 99 95 25 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 4 seconden |
| Afmetingen | 475,00 x 192,00 x 162,00 cm |
| Ledig gewicht |
1972 kg
|
| Massa rijklaar |
2532 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2532 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 17-03-2027 |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hoofdsteunen achter |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 21" |
| Metaal-/micakleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Regensensor |
| Rokersvrije auto |
| Spraakbediening |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar met geheugen |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.