30-11-2020
Benzine
Automaat
98.460 km
1.997 cc
8 l/100km
30-11-2020
Benzine
Automaat
98.460 km
1.997 cc
8 l/100km
| Kenteken | S-121-VK Switch kenteken |
| Merk | LAND ROVER |
| Model | RANGE ROVER EVOQUE |
| Tellerstand |
98.460 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Eiger grey-JBC2409 (1DF) (grijs) |
| Uitvoering | 2.0 P200 AWD R-Dynamic SE |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LZ
|
| RDW variant |
S5CC2L
|
| RDW uitvoering |
A5BAA
|
| RDW handelsnaam |
RANGE ROVER EVOQUE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0076*03 |
| Tellerstand |
98.460 km, op 29-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
208 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 216 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1800 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 67 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 630 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| 1e eigenaar |
| 2 sleutels |
| 14-voudig verstelbare voorstoelen met memoryfunctie |
| 20" ’Style 5076‘ 5-Split Spoke in Gloss Sparkle Silver met 235/50 R20 104Y-banden (zomer) / 235/50 R20 104W (all-season) |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Automatic High Beam Assist |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| BTW Auto |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| COLD CLIMATE CONVENIENCE PACK |
| Connected services |
| CONNECT PRO PACK |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Eiger Grey |
| Elek ramen achter |
| Elek ramen voor |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische achterklepbediening |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Glazen panoramadak met schuif-/kanteldeel voor, incl. elektrisch bediendzonnescherm (zomer 2019) |
| Handsfree elektrische achterklepbediening |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Interactive Driver Display (12,3" digitaal instrumentenpaneel) |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder bekleding |
| Lederen sportstuur |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| Luxe lederen bekleding |
| Navigatie |
| Navigation Pro |
| Panorama |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeer sensoren achter |
| Parkeer sensoren voor |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Privacy glas |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Side-skirts |
| Smartphone Pack |
| Spraakbediening |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Touch Pro Duo met twee 10" HD full-colour touchscreens in middenconsole |
| Traffic Sign Recognition en Adaptive Speed Limiter |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmbaar lederen stuurwiel |
| Verwarmbare voorruit |
| Verwarmde hogedruk ruitensproeiers |
| Voetgangersairbag |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.