06-10-2011
Diesel
Automaat
219.183 km
2.967 cc
7 l/100km
06-10-2011
Diesel
Automaat
219.183 km
2.967 cc
7 l/100km
| Kenteken | S-105-JK Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
219.183 km, op 09-03-2023
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 3.0 TDI quattro Pro line*20''LMV*Trekhaak*Quarzgrey* |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
4H
|
| RDW variant |
LCDTAQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8BK003R4H7AS57MGEM
|
| RDW handelsnaam |
AUDI A8
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0284*04 |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Afmetingen | 514,00 x 195,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1815 kg
|
| Massa rijklaar |
2530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2530 kg
|
| Laadvermogen | 715 kg |
| Trekgewicht geremd | 2200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 212 à € 223 per maand |
| APK vervaldatum | 17-02-2027 |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoon voorbereiding |
| bestuurdersairbag |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| DVD-wisselaar |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Geluidsisolerend glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luxe lederen bekleding |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Veersysteem actief |
| Verwarmde zitplaatsen voor en achter |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.