01-01-2019
Benzine
Automaat
84.767 km
1.984 cc
Onbekend
01-01-2019
Benzine
Automaat
84.767 km
1.984 cc
Onbekend
| Kenteken | S-084-XZ Switch kenteken |
| Merk | PORSCHE |
| Model | MACAN |
| Tellerstand |
84.767 km, op 25-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Vulkaangrijs (grijs) |
| Uitvoering | 2.0T Pano Leder ACC Stoelventilatie Memory LED Camera Trekhaak |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
95B
|
| RDW variant |
JK22
|
| RDW uitvoering |
1000000
|
| RDW handelsnaam |
MACAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1165*10 |
| Afmetingen | 468,00 x 192,00 x 159,00 cm |
| Ledig gewicht |
1770 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2510 kg
|
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 19-05-2027 |
| 4 WD |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| BTW Auto |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Cruise Control |
| Deelbare achterbank |
| Dodehoek herkenning |
| El. verst. voorstoelen |
| El. verst. voorstoelen met geheugen |
| El. Verstelbare spiegels |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Facelift Model |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| Lederen bekleding |
| Lederen Stuur |
| Middenarmsteun |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Panoramadak |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Privacy glas |
| Regensensor |
| Schuif-kanteldak elektrisch |
| Servotronic |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelventilatie |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurverwarming |
| Trekhaak, afneembaar |
| USB aansluiting |
| Verstelbaar stuur |
| Warmtewerend getint glas |
| Xenon-koplampen |
| Zwart optiek |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.