03-05-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
57.081 km
2.488 cc
1 l/100km
03-05-2023
Elektrisch en benzine
Automaat
57.081 km
2.488 cc
1 l/100km
| Kenteken | S-070-XX Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | KUGA |
| Tellerstand |
57.081 km, op 16-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.5 PHEV ST-Line |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
DFK
|
| RDW variant |
BGDA1FX
|
| RDW uitvoering |
566DANA51AS
|
| RDW handelsnaam |
KUGA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2188*13 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 165 kW |
| Vermogen elektromotor | 97 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 14,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 56 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 15,80 kWh/100km |
| Tellerstand |
57.081 km, op 16-03-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | In een of meer cellen van de hoogspanningsaccu kan interne kortsluiting in de cel ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de aandrijving uitvallen, wat de kans op een ongeluk vergroot. Daarnaast kan de accu oververhit raken en brand veroorzaken |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met een Ford Service Partner zodra een oplossing beschikbaar is. Deze zal het voertuig zo snel mogelijk repareren. Tot die tijd hoeft het voertuig niet buiten gebruik te worden gesteld, maar als het bericht Nu veilig stoppen in het instrumentenpaneel verschijnt, dient de eigenaar direct actie te ondernemen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In een of meer cellen van de hoogspanningsaccu kan interne kortsluiting in de cel ontstaan. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan de aandrijving uitvallen, wat de kans op een ongeval vergroot. Daarnaast kan de accu oververhit raken en brand veroorzaken. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De fabrikant verzoekt om de hoogspanningsaccu te beperken tot 80% om de bovenstaande risico's zo veel mogelijk te beperken. Het is van essentieel belang dat deze grenswaarde niet wordt overschreden. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 200 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 03-05-2027 |
| 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit |
| 18 inch lichtmetalen velgen 5x2-spaaks in Rock Metallic |
| Achterbank in 2 delen (60/40) neerklapbaar en verschuifbaar in lengte richting |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achterbumper inclusief diffuser |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler |
| Achteruitrijcamera |
| Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Apple Car Play en Android Auto connectiviteit |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Automatisch inschakelende dimlichten |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise Control incl. Adjustable Speed Limiting Device (ASLD) |
| DAB |
| Dakrails |
| Diffuser |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloos laden mobiele telefoon |
| Draadloze telefoonlader |
| Dual zone automatische airconditioning |
| Elektrisch bedienbare portierramen rondom |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensor in de sleutel) |
| FordPass Connect - Embedded Modem |
| FordPower startbutton |
| hemelbekleding donker |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling |
| In hoogte verstelbare passagiersstoel |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel in ST-Line design met afgeplatte onderkant |
| LED mistlampen |
| LED mistlampen voor - uniek design |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| navigatiesysteem full map |
| Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+ |
| Oplaadkabel voor laden aan thuisstopcontact 8-10A 1 fase |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Privacy glass |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side-skirts |
| Sportieve unieke ST-Line zijskirts |
| Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuur |
| Sportuitlaat |
| Spraakbediening |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Wide-view achteruitrijcamera - projectie van de omgeving achter de auto in navigatiescherm |
| wifi |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.