01-01-2018
Benzine
Automaat
131.589 km
1.395 cc
5 l/100km
01-01-2018
Benzine
Automaat
131.589 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | S-058-NP Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | OCTAVIA |
| Tellerstand |
131.589 km, op 24-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart Metallic (zwart) |
| Uitvoering | Combi 1.4 TSI 150pk Automaat Greentech Style ECC/Cruise/Navi/PDC/CarPlay |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5E
|
| RDW variant |
ACCZDAX0
|
| RDW uitvoering |
NFD7FD7CW002STVLN657
|
| RDW handelsnaam |
OCTAVIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2007/46*0243*25 |
| Tellerstand |
131.589 km, op 24-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
117 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.4 l/100 km
|
| Afmetingen | 467,00 x 181,00 x 145,00 cm |
| Ledig gewicht |
1191 kg
|
| Massa rijklaar |
1291 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1861 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 640 kg |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-06-2026 |
| ABS |
| Airbag, zijdelings achter 2x |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Android Auto |
| APK bij aflevering |
| Apple CarPlay |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur van de carrosserie |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| Lederen Stuur |
| Licht-pakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Navigatie-pakket |
| Navigatiesysteem |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Park control achter |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Traction Control |
| USB aansluiting |
| Verstelbaar stuur |
| Warmtewerend getint glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.