05-07-2011
Benzine
Handgeschakeld
158.552 km
1.596 cc
7 l/100km
05-07-2011
Benzine
Handgeschakeld
158.552 km
1.596 cc
7 l/100km
| Kenteken | RZ-738-H Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | C-MAX |
| Tellerstand |
158.552 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Moondust Silver (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | 1.6-16v 126 Pk 4 cilinder Titanium |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
DXA
|
| RDW variant |
PNDA1J
|
| RDW uitvoering |
5ABAMA
|
| RDW handelsnaam |
C-MAX
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1103*04 |
| Tellerstand |
158.552 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
154 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
7 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 185 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 12 seconden |
| Afmetingen | 449,00 x 183,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1274 kg
|
| Massa rijklaar |
1860 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1860 kg
|
| Laadvermogen | 586 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 25 % |
| APK vervaldatum | 02-02-2027 |
| 12Volt aansluiting |
| Afdekhoes |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun |
| Armsteun voor |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carkit |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| Deelbare achterbank |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Extra getint glas achter |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Isofix |
| Keyless start |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| metaalkleur |
| Mistlampen voor |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Pack Driver |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Ruimtebesparend reservewiel |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Toerenteller |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmd voorruit |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.