09-03-2018
Elektrisch
Automaat
121.438 km
Onbekend
Onbekend
09-03-2018
Elektrisch
Automaat
121.438 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | RZ-244-Z Switch kenteken |
| Merk | Tesla |
| Model | Model X |
| Tellerstand |
121.438 km, op 20-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 75D Base 7p. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
002
|
| RDW variant |
75X
|
| RDW uitvoering |
B20B7T
|
| RDW handelsnaam |
MODEL X
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*0667*19 |
| Plaats chassisnummer | op r. balk |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 245 kW |
| Vermogen elektromotor | 245 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 75 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 71,25 kWh |
| Actieradius (geschat) | 304 km |
| Actieradius zomer | 291 km |
| Actieradius winter | 241 km |
| Actieradius zonder range extender | 417 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 17 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 4,41 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 99,49 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 20,83 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 3,41 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | SC |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 120 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,50 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 406,40 km/h |
| Verbruik geschat | 27,23 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 22 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 27,31 kWh/100km |
| Verbruik winter | 32,98 kWh/100km |
| Tellerstand |
121.438 km, op 20-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Onlogisch
|
| Toelichting |
In de reeks tellerstanden is een tellerstand geregistreerd die lager is dan de stand daarvoor. Het kan zijn dat de teller is teruggedraaid of dat er een typfout is gemaakt. De RDW baseert het oordeel 'onlogisch' alleen op metingen na 1 januari 2014.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | Er kan zich een storing voordoen in de oudere Multi Media Unit (MMU) door slijtage van de 8GB Multi Media Card (eMMC). |
| Materiële gevolgen | Functionaliteiten als de achteruitkijkcamera, de richtingaanwijzerverlichting aan de buitenkant en de bedieningselementen voor ontwaseming en ontdooiing van de voorruit kunnen mogelijk niet meer werken als er zich een storing voordoet in de Multi Media Unit. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | Tesla zal de voertuigen inspecteren om te bepalen of deze een 8GB Multi Media Card (eMMC) bevatten en, indien aanwezig, zullen we de 8GB eMMC gratis vervangen door een verbeterde 64GB eMMC. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 08000200160 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 210 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Afmetingen | 505,00 x 200,00 x 168,00 cm |
| Ledig gewicht |
2327 kg
|
| Massa rijklaar |
2985 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2985 kg
|
| Laadvermogen | 658 kg |
| Trekgewicht geremd | 2250 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 109 à € 120 per maand |
| Bijtelling | 18 % |
| APK vervaldatum | 08-01-2027 |
| Achterspoiler |
| Achterstoelen verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektr. met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Keyless Entry |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramische voorruit |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Rookvrij |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Trekhaak |
| Verbeterde Autopilot |
| Verkeersbord detectie |
| Voorstoelen verwarmd |
| WiFi voorbereiding |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.