28-02-2018
Benzine
Handgeschakeld
141.222 km
1.498 cc
5 l/100km
28-02-2018
Benzine
Handgeschakeld
141.222 km
1.498 cc
5 l/100km
| Kenteken | RX-933-L Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA |
| Tellerstand |
141.222 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.5 TSI EVO FR CARPLAY/CLIMATE/CRUISE/GOED ONDERHOUDEN |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
KJ
|
| RDW variant |
BDADA
|
| RDW uitvoering |
FM6SFM62S0367MM263
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3134*07 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte r. |
| Omschrijving defect | Indien de zitplaatsen linksachter en middenachter bezet zijn kan bij een scherpe bocht naar rechts het gordelslot van de middelste gordel op de rode knop van het linker gordelslot drukken. |
| Materiële gevolgen | De linker achtergordel kan onbedoeld ontgrendelen. Als dit gebeurd wordt de passgier bij een ongeval of een sterke remingreep niet beschermd door de gordel. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal een afstandstuk bij het dubbele gordelslot plaatsen, en een aanvulling aan het instructieboekje toevoegen over het gebruik van kinderzitjes. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-2357328 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
112 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 215 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 406,00 x 178,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1084 kg
|
| Massa rijklaar |
1620 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1620 kg
|
| Laadvermogen | 536 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 06-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 5-deurs combi |
| 6-versnellingsbak |
| 12v aansluiting |
| 18 inch lichtmetalen velgen |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitverwarming |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) gordijn |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airbags voor |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenverlichting |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Brake Assist System (BAS) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Differentieel blokkering |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Parkeersensoren |
| Privacy-glas achter |
| Regensensor |
| Rijprofielselectie |
| Sfeerverlichting |
| Sportstoelen |
| Start/Stop |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmde vooruit |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| Warmtewerend glas |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.