20-02-2018
Elektrisch
Automaat
164.138 km
2.967 cc
Onbekend
20-02-2018
Elektrisch
Automaat
164.138 km
2.967 cc
Onbekend
| Kenteken | RX-210-D Switch kenteken |
| Merk | Audi |
| Model | A8 |
| Tellerstand |
164.138 km, op 19-07-2025
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 50 TDI quattro Lang |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F8
|
| RDW variant |
GDDVCQ2
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D5010PF803S57M
|
| RDW handelsnaam |
A8 L
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1751*01 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | Bij voertuigen met een actieve hoofdsteun kunnen de klemmen, die het uitschuivende gedeelte van de hoofdsteun in de eindstand fixeert, mogelijk niet zijn ingebouwd. |
| Materiële gevolgen | Het bewegende deel van de hoofdsteun kan bij een ongeval losraken. De hoofdsteun biedt dan geen of onvoldoende bescherming. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal controleren of de noodzakelijke klemmen aanwezig zijn. Zo niet, dan wordt de complete hoofdsteun vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-28344857 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | C |
| Afmetingen | 530,00 x 195,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1975 kg
|
| Massa rijklaar |
2075 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2700 kg
|
| Trekgewicht geremd | 2300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| APK vervaldatum | 01-09-2026 |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| Parkeerhulp achter |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.