23-07-2010
Benzine
Automaat
195.984 km
3.598 cc
11 l/100km
23-07-2010
Benzine
Automaat
195.984 km
3.598 cc
11 l/100km
| Kenteken | RR-909-Z Switch kenteken |
| Merk | Porsche |
| Model | Cayenne |
| Tellerstand |
195.984 km, op 07-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 3.6 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
92A
|
| RDW handelsnaam |
CAYENNE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Tellerstand |
195.984 km, op 07-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | De borgring op de scharnierbus van het rempedaal is mogelijk niet gemonteerd. Hierdoor kan de scharnierbus losraken. |
| Materiële gevolgen | Als de scharnierbus losraakt kan het rempedaal losraken. Hierdoor kunnen de remmen niet of niet goed bediend worden. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.. De dealer zal controleren of de borgring voor de scharnierbus aanwezig is, en indien de borgring ontbreekt deze monteren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: (0)33 49 49 757 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| CO2 uitstoot |
236 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
11 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
13.2 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 230 km/h |
| Massa rijklaar |
2800 kg
|
| Laadvermogen | 795 kg |
| Trekgewicht geremd | 3500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 08-11-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Type distributie | Ketting |
| Onderhoudsinterval | 30000 / 24 maanden |
| Opmerkingen |
Anti-vries/koelvloeistof 30.000 km/24 maanden Banden-reparatie-set elke 48 maanden Bougie elke 90.000 km/72 maanden Hydraulische filter, automatische transmissie elke 240.000 km/192 maanden Interieurfilter elke 60.000 km/48 maanden Kardanasolie elke 240.000 km/192 maanden Luchtfilter elke 120.000 km/72 maanden Motorolie 30.000 km/24 maanden Olie, automatische transmissie elke 240.000 km/192 maanden Oliefilter 30.000 km/24 maanden Remvloeistof elke 24 maanden Versnellingsbakolie elke 240.000 km/192 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bi-xenon koplampen adaptief |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Boordcomputer |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Cd-wisselaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 20" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Treeplanken |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.