25-06-2012
Benzine
Handgeschakeld
235.516 km
1.198 cc
6 l/100km
25-06-2012
Benzine
Handgeschakeld
235.516 km
1.198 cc
6 l/100km
| Kenteken | RF-276-J Switch kenteken |
| Merk | SEAT |
| Model | IBIZA ST |
| Tellerstand |
235.516 km, op 23-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Bruin |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.2 Style - Airco - Media - Elec pakket |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
6J
|
| RDW handelsnaam |
IBIZA ST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. voorwielscherm |
| Topsnelheid | 163 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 15 seconden |
| Ledig gewicht |
1010 kg
|
| Massa rijklaar |
1565 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1565 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 550 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-04-2027 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.