31-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
192.779 km
999 cc
5 l/100km
31-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
192.779 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | RD-430-P Switch kenteken |
| Merk | Ford |
| Model | Focus Wagon |
| Tellerstand |
192.779 km, op 11-11-2024
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | HELAAS VERKOCHT!!! |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
DYB
|
| RDW variant |
M1DD16X
|
| RDW uitvoering |
5CGBCAMC
|
| RDW handelsnaam |
FOCUS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*1138*23 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Omschrijving defect | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De koppeling kan slippen. Hierdoor is de rijsnelheid gereduceerd, zijn de voertuigprestaties beperkt en verspreidt de koppeling een geur. In extreme gevallen komen fragmenten van de koppeling/transmissie los en raken deze de componenten onder de motorkap. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De dealer zal de koppeling testen en indien nodig repareren. Bij voertuigen met een start/stop-functie wordt tevens de software aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | In de koppelingsdrukplaat kunnen barsten ontstaan. |
| Materiële gevolgen | De koppeling kan slippen. Hierdoor is de rijsnelheid gereduceerd, zijn de voertuigprestaties beperkt en verspreidt de koppeling een geur. In extreme gevallen komen fragmenten van de koppeling/transmissie los en raken deze de componenten onder de motorkap. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken bij een Ford erkend reparateur of Ford erkend hersteller. De dealer zal de koppeling testen en indien nodig repareren. Bij voertuigen met een start/stop-functie wordt tevens de software aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5044646 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
110 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 193 km/h |
| Afmetingen | 458,00 x 182,00 x 151,00 cm |
| Ledig gewicht |
1216 kg
|
| Massa rijklaar |
1900 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1900 kg
|
| Laadvermogen | 684 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 655 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 18-03-2027 |
| 5-deurs |
| 6-versnellingen |
| ABS |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio-navigatie full map |
| Audio installatie |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Automatisch inparkeren |
| Autonome parkeerfunctie |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers en spiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Climate control (airconditioning) |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare buitenspiegels |
| Elektrisch bedienbare ramen |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Exterieurdelen chroom |
| Extra getint glas achter |
| Getint glas |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsleutel en reservesleutel |
| Hoofdsteunen achter |
| In delen neerklapbare achterbank |
| In delen neerklapbare achterbank met hoofdsteunen |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| In hoogte verstelbaar stuurwiel |
| Interieurdelen chroom |
| Isofix |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| LED-dagrijverlichting |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen pookknop |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtmetalen wielen |
| metaalkleur |
| Metallic lak |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Neerklapbare achterbank |
| Neerklapbare achterbank met hoofdsteunen |
| Originele radio |
| Originele radio/cd-speler |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensoren achter |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur en versnellingspook (kunst)leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| USB-aansluiting |
| Verstelbare stuurkolom |
| Verwarmbaar voorruit |
| Verwarmde voorruit |
| Zij-airbags |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.