02-11-2017
Benzine
Handgeschakeld
195.544 km
1.490 cc
6 l/100km
02-11-2017
Benzine
Handgeschakeld
195.544 km
1.490 cc
6 l/100km
| Kenteken | RD-384-F Switch kenteken |
| Merk | Opel |
| Model | Insignia Grand Sport |
| Tellerstand |
195.544 km, op 31-01-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 Turbo EcoTec Business Executive|LEDER|MEMORY|STOELV|STOELVENTILATIE|BLUETOOTH|CARPLAY|KEYLESS|19INCH |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
Z-B
|
| RDW variant |
CA0EAAC12
|
| RDW uitvoering |
BA1J1JEKA5
|
| RDW handelsnaam |
INSIGNIA GRAND SPORT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0264*03 |
| Plaats chassisnummer | in motorruimte a. |
| Omschrijving defect | De buitenste veiligheidsgordels achter liggen mogelijk onjuist bij het verankeringspunt. |
| Materiële gevolgen | Bij een frontale aanrijding is de gordel minder sterk. De gordel biedt minder bescherming of de passagier kan onder de veiligheidsgordel doorschieten. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De montage van de buitenste veiligheidsgordels achter worden dan gecontroleerd en als het nodig is gecorrigeerd. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020 6545751 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | Er zit een fout in de software van de regelmodule van de elektronische rem. |
| Materiële gevolgen | Niet altijd goed werken van de hydraulische remcompensatie |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de regelmodule vernieuwen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-08251001 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
129 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 213 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 490,00 x 186,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1356 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 644 kg |
| Trekgewicht geremd | 1405 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 700 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-02-2027 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple Carplay & Android auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic climate controle |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Grootlicht-assistent |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| LED-lichtpakket |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Leder-pakket |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Matrix LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoelen-pakket |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.