31-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
126.450 km
1.199 cc
5 l/100km
31-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
126.450 km
1.199 cc
5 l/100km
| Kenteken | RD-246-R Switch kenteken |
| Merk | CITROEN |
| Model | C3 AIRCROSS |
| Tellerstand |
126.450 km, op 24-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 1.2 PureTech Feel |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
2
|
| RDW variant |
R
|
| RDW uitvoering |
HMZB-R1E000
|
| RDW handelsnaam |
C3 AIRCROSS
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1241*01 |
| Omschrijving defect | Een draadbundel in de passagiersruimte rechtsvoor is mogelijk onjuist gepositioneerd. Hierdoor kan deze op de lange termijn doorslijten. |
| Materiële gevolgen | Kortsluiting en uitval van voertuigsystemen waaronder het airbagsysteem. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de draadbundel controleren, correct bevestigen en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 34280000 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
116 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Afmetingen | 416,00 x 177,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1720 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1720 kg
|
| Laadvermogen | 657 kg |
| Trekgewicht geremd | 650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
3 gebreken geconstateerd
1 gebrek geconstateerd
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterruitwisser |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| LED dagrijverlichting |
| Microvezel bekleding |
| Mistlampen |
| mistlampen voor adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Radio |
| Rijstrooksensor |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.