01-07-1999
Benzine
Automaat
120.264 km
4.966 cc
Onbekend
01-07-1999
Benzine
Automaat
120.264 km
4.966 cc
Onbekend
| Kenteken | RD-163-G Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | S 500 |
| Tellerstand |
120.264 km, op 08-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 500 Lang FULL OPTIONS YOUNGTIMER |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
220
|
| RDW handelsnaam |
S 500
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. achterzitting |
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1775 kg
|
| Massa rijklaar |
2400 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2400 kg
|
| Laadvermogen | 625 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
Geen gebreken geconstateerd
2 gebreken geconstateerd
| Achterbank elektrisch verstelbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegel rechts |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Derde remlicht |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch rolgordijn voor achterruit |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Gordelspanners |
| Halogeen koplampen |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen voor |
| Houtafwerking interieur |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Navigatiesysteem |
| Niveauregeling automatisch |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Reiscomputer |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schokdempers automatisch instelbaar |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportvelgen |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur met houtinleg |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| Xenon koplampen |
| Xenon verlichting |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.