22-01-1997
Lpg g3 en benzine
Automaat
482.345 km
2.316 cc
Onbekend
22-01-1997
Lpg g3 en benzine
Automaat
482.345 km
2.316 cc
Onbekend
| Kenteken | RB-ZN-87 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | 940 |
| Tellerstand |
482.345 km, op 16-11-2019
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Anders |
| Uitvoering | 2.3 Exclusive-Line |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW handelsnaam |
940 2.3 I.C. AUT.
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | tegen r. midden deurstyl by slotplaat |
| Aantal cilinders |
4
|
| Motorinhoud |
2.316 cc
|
| Turbo | Nee |
| Vermogen |
99 kW (134 pk)
|
| Type gasinstallatie |
G3 gasinstallatie
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1499 kg
|
| Massa rijklaar |
1970 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1970 kg
|
| Laadvermogen | 527 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Wegenbelasting | € 114 à € 121 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| APK vervaldatum | 26-04-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Als 7 persoons (3e bankje) tegen meerprijs. |
| Anti Blokkeer Systeem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| Gelaagde voorruit |
| Getint glas |
| Halogeen koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Radio-CD/MP3 speler |
| Side Impact Protection System |
| SIPS (Side Impact Protection System) |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Toerenteller |
| Trekhaak |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij AIRBAGS |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.