23-01-1997
Benzine
Handgeschakeld
147.638 km
1.781 cc
6 l/100km
23-01-1997
Benzine
Handgeschakeld
147.638 km
1.781 cc
6 l/100km
| Kenteken | RB-VZ-34 Switch kenteken |
| Merk | Volkswagen |
| Model | Vento |
| Tellerstand |
147.638 km, op 18-12-2021
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.8 Milestone |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW handelsnaam |
VENTO CL 66 KW E2
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Velours |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. op schutbord onder motorkap |
| Emissieklasse |
Euro 2
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1071 kg
|
| Massa rijklaar |
1590 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1590 kg
|
| Laadvermogen | 519 kg |
| Trekgewicht geremd | 1200 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Soort bekleding | Velours |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| APK vervaldatum | 06-02-2022 |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Badge |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Velours bekleding |
| Verstelbare stuurkolom |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.