28-01-1997
Lpg g3 en benzine
Automaat
425.859 km
2.922 cc
Onbekend
28-01-1997
Lpg g3 en benzine
Automaat
425.859 km
2.922 cc
Onbekend
| Kenteken | RB-NB-88 Switch kenteken |
| Merk | Volvo |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
425.859 km, op 22-05-2019
|
| Brandstof | Lpg g3 en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | 3.0 Exclusive |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Catalogusprijs |
Onbekend
|
| Bruto BPM |
€ 12.307
|
| Import auto | Nee |
| Bouwjaar | 1997 |
| Datum eerste toelating |
28-01-1997
|
| Datum eerste tenaamstelling in Nederland |
28-01-1997
|
| APK geldig tot |
05-11-2023
|
| Topsnelheid | 205 km/h |
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Laadvermogen | 491 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 144 à € 153 per maand |
| Bijtelling | 35 % |
| ABS en ASR |
| achterbank in delen neerklapbaar. |
| Achterruitwisser |
| Achterstoelen elektrisch verstelbaar |
| AIRBAG bijrijder ( Dubbele airbag) |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Als 7 persoons (3e bankje) tegen meerprijs. |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| ASR |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Centrale deurvergrendeling |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare bestuurdersstoel met memory. |
| Elektrisch bedienbare bijrijdersstoel. |
| Elektrische antenne |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch glazen kanteldak |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| elektrisch glazen schuif-/kanteldak (dubbel) |
| Elektrisch glazen schuifdak |
| elektrisch open dak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| elektrisch schuif-/kanteldak met zonnepanelen |
| elektrisch schuifdak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak. |
| elektrisch transparant schuif-/kanteldak.. |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| Houtafwerking interieur |
| Koplampreiniging |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Metaalkleur parelmoer |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Niveauregeling automatisch |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| radio CD speler |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| schuif-/kanteldak transparant. |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| SIPS (Side Impact Protection System) |
| Skiluik |
| Sportvelgen |
| Standkachel origineel Volvo |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Trekhaak |
| Volvo Sound System met CD wisselaar en cassette speler. |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zij AIRBAGS |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.