01-07-2015
Diesel
Automaat
222.330 km
2.993 cc
5 l/100km
01-07-2015
Diesel
Automaat
222.330 km
2.993 cc
5 l/100km
| Kenteken | RB-822-R Switch kenteken |
| Merk | BMW |
| Model | 730D |
| Tellerstand |
222.330 km, op 13-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 730d High Executive |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
7L
|
| RDW variant |
7C21
|
| RDW uitvoering |
6A250000
|
| RDW handelsnaam |
730D
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*0276*10 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Omschrijving defect | Bij sterke acceleratie of vertraging, zoals tijdens een ongeval, kan een metaal deel losraken in de airbagregeleenheid. Indien dit deel contact maakt met de printplaat kan dit een kortsluiting veroorzaken. |
| Materiële gevolgen | Indien de kortsluiting optreedt zal de airbagregeleenheid opnieuw opstarten. Dit duurt 5 seconden. Gedurende deze tijd werken de airbags niet. De bestuurder wordt gewaarschuwd door een oplichtende airbagwaarschuwingslamp op het dashboard. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt uitgenodigd een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de airbagregeleenheid vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De centrale airbagsensor geeft geen signaal door aan de airbags in geval van een aanrijding. |
| Materiële gevolgen | De airbags en gordelspanners worden niet geactiveerd indien dit noodzakelijk is. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht het voertuig niet meer te gebruiken en direct een afspraak te maken met de merkdealer. De dealer zal de centrale airbagsensor vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800 0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | A |
| CO2 uitstoot |
124 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5.5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4.2 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1730 kg
|
| Massa rijklaar |
2450 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2450 kg
|
| Laadvermogen | 720 kg |
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 198 à € 207 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-02-2027 |
| Achterasbesturing |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti overhel assistent |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| audio-navigatie full map + hard disk |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Binnen/buitenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| buitensp.elektr.verstel -verwarmb.+inklapbaar |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Dimlichten automatisch en regensensor |
| DVD speler |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch zonnescherm achterruit |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| Koplampen adaptief |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17" |
| Luchtvering en automatische niveauregeling |
| Luxe lederen bekleding |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Sluitbekrachtiging |
| Smartphone integratie |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurkolom elektrisch verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Trekhaak met afneembare kogel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| Xenon verlichting |
| zij airbag(s) voor |
| Zonnescherm zijruiten |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.