01-03-2017
Diesel
Handgeschakeld
122.045 km
1.461 cc
4 l/100km
01-03-2017
Diesel
Handgeschakeld
122.045 km
1.461 cc
4 l/100km
| Kenteken | RB-484-T Switch kenteken |
| Merk | RENAULT |
| Model | SCENIC HYBRID ASSIST |
| Tellerstand |
122.045 km, op 24-02-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.5 dCi Bose |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
RFA
|
| RDW handelsnaam |
SCENIC HYBRID ASSIST
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Plaats chassisnummer | r. deurstyl |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
92 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Ledig gewicht |
1483 kg
|
| Massa rijklaar |
2116 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2116 kg
|
| Laadvermogen | 633 kg |
| Trekgewicht geremd | 1850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 169 à € 177 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-03-2027 |
| Achterruitwisser |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio-navigatie full map |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Cruise Control |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Mistlampen |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor |
| Sportvelgen |
| Startonderbreker |
| Stoel massage |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Trekhaak |
| Verstelbare stuurkolom |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.