20-10-2017
Benzine
Automaat
114.484 km
1.595 cc
6 l/100km
20-10-2017
Benzine
Automaat
114.484 km
1.595 cc
6 l/100km
| Kenteken | RB-330-F Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | C-klasse |
| Tellerstand |
114.484 km, op 22-08-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 180 AMG Luchtvering Burmester Panodak Leer Camera |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
204
|
| RDW variant |
R031Q0
|
| RDW uitvoering |
CZAA1574
|
| RDW handelsnaam |
C 180
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0431*44 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
142 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
7.8 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Afmetingen | 476,00 x 184,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1325 kg
|
| Massa rijklaar |
1990 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1990 kg
|
| Laadvermogen | 665 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | Onbekend |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 20-10-2026 |
| Type | Interval |
|---|---|
| Onderhoudsinterval | Op indicatie auto |
| Interieurfilter | 25.000 km / 24 maanden |
| Luchtfilter | 75.000 km / 36 maanden |
| Motorolie | Op indicatie auto |
| Olie, automatische transmissie | 125.000 km / 60 maanden |
| Oliefilter | Op indicatie auto |
| Remvloeistof | 24 maanden |
| Bougie | 75.000 km / 60 maanden |
| Hydraulische filter, automatische transmissie | 125.000 km / 60 maanden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbags |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsisolerend glas |
| Getint glas |
| glazen kanteldak |
| glazen schuif-/kanteldak |
| Glazen schuifdak |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| knie airbag(s) |
| Kunstlederen bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| lederen/stof bekleding |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| Luchtvering |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Radio/CD-speler |
| Regensensor |
| Schakelpaddles |
| Schuif-/kanteldak |
| schuif-/kanteldak transparant |
| Schuifdak |
| schuifdak (dubbel) |
| schuifdak transparant |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| zij airbag(s) voor |
| zonwerend glas |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.