29-12-2022
Elektrisch
Automaat
40.593 km
Onbekend
Onbekend
29-12-2022
Elektrisch
Automaat
40.593 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-990-ZR Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | MUSTANG MACH-E |
| Tellerstand |
40.593 km, op 20-01-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | RWD 75 kWh SOH 97% LEER CAMERA STOELVERWARMING ADAP CRUISE. |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
LSK
|
| RDW variant |
C1LM2YX
|
| RDW uitvoering |
5AAAZNAXVAA
|
| RDW handelsnaam |
MUSTANG MACH-E
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2007/46*2387*04 |
| Omschrijving defect | De elektronische portiervergrendeling kan bij onverwachte ontlading van de 12V-accu in gesloten stand blijven. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kunnen bestuurder en voorpassagier worden buitengesloten en kan een inzittende niet snel worden bevrijd, wat het risico op letsel vergroot in noodsituaties of bij hoge temperaturen. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal een update uitvoeren om het probleem te verhelpen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: +31 (0) 70 7703 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 473,00 x 188,00 x 163,00 cm |
| Ledig gewicht |
1944 kg
|
| Massa rijklaar |
2555 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2555 kg
|
| Laadvermogen | 611 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Wegenbelasting | € 84 à € 92 per maand |
| APK vervaldatum | 14-04-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Alarmsysteem |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| ASR |
| Audio installatie |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel rechts |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor en achter |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Geluidsimulator |
| Geluidsisolerend glas |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieur |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 19" |
| metaalkleur |
| Mica kleur |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm groot |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| panoramadak var. transparantie |
| Park Distance Control |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Side-skirts |
| Spoiler |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur multifunctioneel |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerende voorruit |
| Zij airbag(s) achter |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.