29-09-2022
Benzine
Automaat
92.210 km
1.332 cc
Onbekend
29-09-2022
Benzine
Automaat
92.210 km
1.332 cc
Onbekend
| Kenteken | R-978-KP Switch kenteken |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Model | CLA |
| Tellerstand |
92.210 km, op 06-12-2025
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 180 AMG Line |
| Carrosserievorm | Sedan |
| RDW type |
F2CLA
|
| RDW variant |
33H9T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150A
|
| RDW handelsnaam |
CLA 180
|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1912*16 |
| Afmetingen | 470,00 x 186,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
1325 kg
|
| Massa rijklaar |
1425 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1945 kg
|
| Trekgewicht geremd | 1400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airconditioning |
| Automatische klimaatregeling |
| LED verlichting |
| Parkeerhulp achter |
| Sportpakket |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.