04-11-2019
Benzine
Automaat
84.000 km
1.332 cc
5 l/100km
04-11-2019
Benzine
Automaat
84.000 km
1.332 cc
5 l/100km
| Kenteken | R-971-SB Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | A 200 |
| Tellerstand |
84.000 km, op 02-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | POLAR WHITE - STANDARD FINISH (149U) (wit) |
| Uitvoering | 200 Business AMG |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
F2A
|
| RDW variant |
X2H7T2
|
| RDW uitvoering |
FZAA150B
|
| RDW handelsnaam |
A 200
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1829*04 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | C |
| CO2 uitstoot |
123 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 225 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Ledig gewicht |
1275 kg
|
| Massa rijklaar |
1885 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 43 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1885 kg
|
| Laadvermogen | 610 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 685 kg |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 04-11-2027 |
| Achterbankleuning gedeeld / neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag Bestuurders-/passagierskant |
| Airbag Passagierszijde uitschakelbaar |
| Ambienteverlichting |
| Antiblokkeersysteem (ABS) |
| Automatische airconditioning (Thermatic) |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bekerhouder voor (dubbel) |
| Bekkenairbag voor (Pelvisbag) |
| Buiten-/binnenspiegel met Dimautomaat |
| Buitenspiegel electr. inklapbaar |
| Buitenspiegel elektr. verstel- en verwarmbaar, beide |
| Buitenspiegel zwart gespoten |
| Carrosserie: 5-deurs |
| Comfort-chassis verlaagd (Agility Control) |
| Communicatiemodule (LTE) Voorbereiding Mercedes me connect |
| Cruisecontrol |
| Dagrijlicht LED |
| Design- en uitrustingslijn AMG Line |
| Digitaal Instrumenten-Display |
| Directbesturing met variabele stuurbekrachtiging |
| Edelstaalpedalen Sportdesign |
| Elektron. stabiliteitsprogramma (ESP) |
| Emissie-arm volgens emissienorm Euro 6d-TEMP |
| Grille Diamant-optiek |
| Hemelbekleding zwart |
| Hoofdairbag-systeem (Windowbag) |
| Interieurinrichting: Decoraties Aluminium Langsslijping |
| Keyless Go Startsysteem |
| Knie-airbag Bestuurderskant |
| Koplamp LED High Performance |
| Licht- en zicht-pakket |
| Lichtmetalen velgen |
| Media-Display |
| Mercedes-Benz noodoproepsysteem |
| Motor 1,3 L - 120 kW Katalysator |
| Multimediasysteem MBUX (Digitaal Multimediasysteem) |
| Navigatie Premium-pakket |
| Navigatiesysteem: Harde-schijf-navigatie |
| Night-pakket |
| Open dak |
| Panoramadak |
| Panoramisch zonnedak |
| Parkeer-pakket |
| Raamopener elektrisch voor + achter |
| RDW-leges |
| Regen-/lichtsensor |
| Rijassistent-systeem actieve Parkeerhulp |
| Rijassistent-systeem actieve Remassistent |
| Rijassistent-systeem actieve Rijbaanassistentie |
| Rijassistent-systeem Agility Select / Dynamic Select (Rijmodusschakelaar) |
| Rijassistent-systeem Verkeersinformatiesysteem Live Traffic |
| Rijassistent-systeem Verkeerstekenherkenning |
| Ruitenwisser met regensensor |
| Schuif/Opendak |
| Seat-comfort-pakket |
| Service-systeem: MBUX Augmented Reality voor Navigatie |
| Speciale lak Uni |
| Spiegelpakket |
| Sportstoelen voor |
| Spraaksturingssysteem Uitgebreide functies (MBUX) |
| Start-/stopsysteem |
| Stoelbekleding/kussens: Leerimitatie Artico / Dinamica |
| Stoelverwarming voor |
| Stuur (Leer Nappa) |
| Stuur (Sport) met Multifunctie |
| Styling-pakket (AMG / Exterieur) |
| Touchpad (Middenconsole) |
| Transmissie 7 versnellingen - Dubbelkoppeltransmissie DCT |
| Uitrustingspakket: Business |
| USB-aansluiting op de achterbank |
| Vloermatten AMG |
| Voertuig-monitoring (Voertuigtrackingsysteem) |
| Voertuig setup (Onlineservice / Apps) |
| Voorbereiding Digitaal Radio |
| Zij-airbag (Sidebag) voor |
| Zijruiten achter en achterruit verduisterd |
| Zonnekleppen met Spiegel (verlicht) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.