18-10-2019
Benzine
Automaat
148.601 km
1.498 cc
7 l/100km
18-10-2019
Benzine
Automaat
148.601 km
1.498 cc
7 l/100km
| Kenteken | R-965-HZ Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | TOURAN |
| Tellerstand |
148.601 km, op 17-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 TSI Highline Business R, Camera, Stoelverw.,Trekhaak, 5Persoons |
| Carrosserievorm | MPV |
| RDW type |
1T
|
| RDW variant |
DPCAAC
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW0024BFS50VR2
|
| RDW handelsnaam |
TOURAN
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0211*52 |
| Topsnelheid | 209 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1415 kg
|
| Massa rijklaar |
2110 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2110 kg
|
| Laadvermogen | 695 kg |
| Trekgewicht geremd | 1500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Soort bekleding | Alcantara |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 29-07-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterstoelen verschuifbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Comfortstoel(en) |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoek detector |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel (EDS) |
| Eventuele vrijwaring inruilvoertuig |
| Extra getint glas |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen adaptief |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Pianolak interieur afwerking |
| R-Line Exterieur |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Safety-pakket |
| Spiegel-pakket |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Trekhaak-pakket |
| Velours bekleding |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Warmtewerende voorruit |
| Warmtewerend glas |
| Winter wielen set |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.