01-10-2021
Hybride
Automaat
137.842 km
1.969 cc
Onbekend
01-10-2021
Hybride
Automaat
137.842 km
1.969 cc
Onbekend
| Kenteken | R-944-ZZ Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | V90 |
| Tellerstand |
137.842 km, op 04-05-2026
|
| Brandstof | Hybride |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 2.0 T6 AWD R-Design - Pano - Trekhaak - Harman/Kardon |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
P
|
| RDW variant |
PWBF
|
| RDW uitvoering |
PWBFVD0
|
| RDW handelsnaam |
V90
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1067*14 |
| Afmetingen | 495,00 x 189,00 x 144,00 cm |
| Ledig gewicht |
2000 kg
|
| Massa rijklaar |
2100 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2610 kg
|
| Trekgewicht geremd | 2100 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 129 à € 141 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 16-07-2027 |
| 4 WD |
| ABS |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achterspoiler in kleur van de carrosserie |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruit rij camera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airconditioning |
| Airconditioning, automatisch |
| Aluminium interieur afwerking |
| Apple Carplay/Android Auto |
| ASR Anti doorslip regeling |
| Audio installatie premium |
| Audiosysteem |
| Automatisch dimmende binnenspiegel |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrole |
| Bekerhouder achter |
| Bekerhouder voor |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels inklapbaar |
| Buitentemperatuurmeter |
| Bumpers in kleur van de carrosserie |
| Centrale deurvergrendeling, afstandbediend |
| Comfort stoelen |
| Connected services |
| Cruise Control |
| cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp |
| Dakrails |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| EBD |
| El. bed. glazen schuif/kanteldak, met jalouzie |
| El. verst. best. stoel met geheugen |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electronic Climate control |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| ESP |
| Extra getint glas achter |
| Full-LED koplampen |
| Geluidsisolerend glas |
| Gordijn/hoofd airbags achter |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| half lederen bekleding |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Hoofdsteunen anti-whiplash |
| interieurklimaat vooraf instelbaar |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kinderzitje voorbereiding ISOfix |
| Knieairbag voor |
| Koplampen adaptief |
| Koplampwissers |
| Kruisend verkeersdetectie achter |
| LANE ASSIST |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen Stuur |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18 |
| Lichtmetalen velgen 19 inch |
| Lighting Pack |
| metaalkleur |
| Middenarmsteun |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park control achter |
| Park control voor |
| Park control voor en achter |
| Passagiersstoel hoogte verstelbaar |
| R-Design exterieur |
| Radio DAB |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rokersvrije auto |
| Roll Stability Control |
| Schuif-kanteldak elektrisch |
| Sidespoilers/steps in kleur van de carrosserie |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start en Stop systeem |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming achter |
| Stoelverwarming voor |
| Stuurverwarming |
| Sunroof |
| Traction Control |
| Trekhaak, Aut. inklapbaar |
| Trekhaak, vast |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Verwarmde ruitensproeierinstallatie |
| Verwarmde voorruit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend getint glas |
| wifi |
| Zonnescherm achter zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.