29-09-2022
Elektrisch
Automaat
52.898 km
Onbekend
Onbekend
29-09-2022
Elektrisch
Automaat
52.898 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-888-JV Switch kenteken |
| Merk | MG |
| Model | MG ZS EV |
| Tellerstand |
52.898 km, op 27-03-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Comfort 50 kWh - Carplay, Camera, Navi, Stoelv, SOH 88% |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
ZS1
|
| RDW variant |
1EAB1EI
|
| RDW uitvoering |
QA5LKE
|
| RDW handelsnaam |
MG ZS EV
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1417*04 |
| Afmetingen | 432,00 x 181,00 x 165,00 cm |
| Ledig gewicht |
1545 kg
|
| Massa rijklaar |
1645 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2060 kg
|
| Trekgewicht geremd | 500 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| APK vervaldatum | 23-04-2028 |
| 100% Dealeronderhouden |
| ABS |
| Achteruit rij camera |
| Airbag, zijdelings voor 2x |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Alarminstallatie |
| Android Auto |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrole |
| Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar |
| Bluetooth carkit |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in kleur van carrosserie |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| Dakrails |
| Dealeronderhouden |
| Deelb. achterbank (ongelijke delen) |
| Dimlichten automatisch |
| El. verstelbare spiegels, verwarmd |
| Electronic Climate control |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| ESP |
| file assistent |
| Gordijn/hoofd airbags voor |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED-koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen Stuur |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 17 inch |
| Multifunctioneel stuur |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje aanwezig |
| Oplaadmogelijkheid |
| Park control achter |
| Radio |
| Radio DAB |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startonderbreking |
| Stoelverwarming voor |
| Uitwijk assistent |
| USB aansluiting |
| Verkeersbordenherkenning |
| Verstelbaar stuur |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.