23-11-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
63.982 km
999 cc
4 l/100km
23-11-2020
Elektrisch en benzine
Automaat
63.982 km
999 cc
4 l/100km
| Kenteken | R-848-BL Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | GOLF |
| Tellerstand |
63.982 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 eTSI ACC Carplay® Sfeer Clima Trekhaak Pdc V+A |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
CD
|
| RDW variant |
ACDLAAX0
|
| RDW uitvoering |
FD7FD7CW005N4BISON1V
|
| RDW handelsnaam |
GOLF
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2014*08 |
| Vermogen totaal | 81 kW |
| Tellerstand |
63.982 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 202 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 463,00 x 179,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1202 kg
|
| Massa rijklaar |
1810 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1810 kg
|
| Laadvermogen | 608 kg |
| Trekgewicht geremd | 1300 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 58 à € 63 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 12-11-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| Aanhanger-assistent |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| All season banden |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Middenarmsteun achter |
| Middenarmsteun voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startknop |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurhulp |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Vervolgbotsing preventie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Winter-pakket |
| Zeer goed onderhouden! |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.