02-12-2022
Elektrisch
Automaat
52.547 km
Onbekend
Onbekend
02-12-2022
Elektrisch
Automaat
52.547 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-784-VD Switch kenteken |
| Merk | NISSAN |
| Model | NISSAN ARIYA |
| Tellerstand |
52.547 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Burgundy / Zwart dak (rood) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 91 kWh 242pk Evolve | SOH 99% | Panoramadak | 360 Camera | CarPlay | Bose Audio | Half Leder / Stof | Navi | PDC |20" |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
FE0E
|
| RDW variant |
A
|
| RDW uitvoering |
A03
|
| RDW handelsnaam |
NISSAN ARIYA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e13*2018/858*00237*01 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 178 kW |
| Vermogen elektromotor | 178 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 87 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 82,65 kWh |
| Actieradius (geschat) | 430 km |
| Actieradius zomer | 371 km |
| Actieradius winter | 320 km |
| Actieradius zonder range extender | 500 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 22 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,95 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 133,09 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 130 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,53 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 486,62 km/h |
| Verbruik geschat | 22,30 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17,40 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,95 kWh/100km |
| Verbruik winter | 26,30 kWh/100km |
| Tellerstand |
52.547 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | In de electrische aandrijfmotor kan een kortsluiting plaatsvinden over de sleepcontacten. |
| Materiële gevolgen | De aandrijflijn zal worden uitgeschakeld door de beschermingssoftware waardoor het voertuig stil zal vallen tijdens het rijden. Hierbij wordt op het display in het dashboard de melding EV System off weergegeven. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer en het verzoek om een afspraak te maken voor het laden van nieuwe software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 020-5162026 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 8 seconden |
| Afmetingen | 460,00 x 185,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
2021 kg
|
| Massa rijklaar |
2530 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2530 kg
|
| Laadvermogen | 509 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 02-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| AC en DC laden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bose audiosysteem |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch met geheugen |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Extra getint glas |
| Fabrieksgarantie op EV-Accu 8 jaar of 160.000km |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Head-up display |
| Hill hold-functie |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Laadkabel 220V |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen/alcantara bekleding |
| Lederen/stoffen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED mistlampen |
| Mennekes Laadkabel |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Two-tone (metaal) kleur |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.