16-09-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
104.739 km
1.598 cc
6 l/100km
16-09-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
104.739 km
1.598 cc
6 l/100km
| Kenteken | R-762-GT Switch kenteken |
| Merk | Hyundai |
| Model | Santa Fe |
| Tellerstand |
104.739 km, op 23-09-2025
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (6 traps) |
| Kleur | Grijs |
| Uitvoering | 1.6 T-GDI HEV i-Motion|TREKH.|ACC|STOELVERW|CARPLAY|CAMERA|CLIMATE, CRUISE CTRL|LANE-ASSIST|NL-AUTO|NAP|INCL.BTW| |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
TM
|
| RDW variant |
A5P21
|
| RDW uitvoering |
A62B11
|
| RDW handelsnaam |
SANTA FE
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1318*07 |
| Vermogen totaal | 169 kW |
| Vermogen elektromotor | 44,20 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 1,50 kWh |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| Verbruik gecombineerd |
6 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 187 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 479,00 x 190,00 x 171,00 cm |
| Ledig gewicht |
1709 kg
|
| Massa rijklaar |
2510 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2510 kg
|
| Laadvermogen | 801 kg |
| Trekgewicht geremd | 1650 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| APK vervaldatum | 16-09-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verstelbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve cruise control (ACC) |
| Airbag(s) hoofd |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airconditioning |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Audio installatie |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakdragers |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Keyless - entry |
| Keyless - Go |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| Lane - Assist |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Nationale Auto Pas (NAP) |
| Navigatiesysteem (NAVI) |
| Origineel Nederlandse Auto |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensoren achterzijde |
| Parkeersensoren voor |
| Parkeersensoren voorzijde |
| Rijstrooksensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stoelverwarming |
| Stoelverwarming voor |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Vaste trekhaak |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.