30-08-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
98.958 km
1.498 cc
4 l/100km
30-08-2022
Elektrisch en benzine
Automaat
98.958 km
1.498 cc
4 l/100km
| Kenteken | R-744-GV Switch kenteken |
| Merk | Honda |
| Model | HR-V |
| Tellerstand |
98.958 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.5 e:HEV Elegance, Aut, Acc, Cam, Pdc, Navi, Stoelverw, LED, Keyless, Lmv, 1e eig afk, Geen import, Nap, Volledig oh! |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
RV
|
| RDW variant |
RV501
|
| RDW uitvoering |
1
|
| RDW handelsnaam |
HR-V
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e6*2018/858*00063*00 |
| Vermogen totaal | 96 kW |
| Vermogen elektromotor | 131 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
96 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
5 l/100 km
|
| Topsnelheid | 170 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 434,00 x 179,00 x 158,00 cm |
| Ledig gewicht |
1352 kg
|
| Massa rijklaar |
1870 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1870 kg
|
| Laadvermogen | 518 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 76 à € 83 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-08-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| Metaalkleur parelmoer |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.