03-08-2018
Benzine
Automaat
173.687 km
1.969 cc
8 l/100km
03-08-2018
Benzine
Automaat
173.687 km
1.969 cc
8 l/100km
| Kenteken | R-666-GS Switch kenteken |
| Merk | VOLVO |
| Model | XC60 |
| Tellerstand |
173.687 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 2.0 T5 AWD Inscription | Panoramadak | Trekhaak | Luchtvering |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
U
|
| RDW variant |
UZ25
|
| RDW uitvoering |
UZ25UC0?
|
| RDW handelsnaam |
XC60
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1220*03 |
| Omschrijving defect | De elektrisch bedienbare hefarmen van de achterklep kunnen in koud klimaat bevriezen en slecht gaan werken. De hefarmen kunnen daarbij losraken van de klep. |
| Materiële gevolgen | Een interne veer kan loskomen en met aanzienlijke kracht in achterwaardse richting wegspringen. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent neemt maatregelen. De voertuigeigenaar wordt eerst geinformeerd en op een later moment uitgenodigd de hefarmen van de achterklep te laten vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345 688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De moer van de voorste wisserarm zit mogelijk niet goed vast. Als gevolg blijft de wisserarm niet in de juiste positie. |
| Materiële gevolgen | Verminderen van de wisserfunctie en verminderen van het zicht op de weg. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De moer van de voorruitwisser wordt dan goed vastgedraaid. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0345-688888 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | E |
| CO2 uitstoot |
173 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
9 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6 l/100 km
|
| Topsnelheid | 220 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 469,00 x 190,00 x 166,00 cm |
| Ledig gewicht |
1712 kg
|
| Massa rijklaar |
2430 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2430 kg
|
| Laadvermogen | 718 kg |
| Trekgewicht geremd | 2400 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 103 à € 112 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 26-08-2024 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank elektrisch neerklapbaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Active Cornering Enhancement (ACE) |
| Afdaal assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie high-end |
| Audio installatie premium |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen panorama-dak |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare passagiersstoel |
| Extra getint glas |
| File-assistent |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen actief |
| Houtafwerking interieur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampreiniging |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED mistlampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen bekleding |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Radio CD-speler |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Side Impact Protection System |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak elektrisch wegklapbaar |
| Trekhaak uitklapbaar |
| Uitwijk assistent |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
| WiFi voorbereiding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.