30-11-2022
Elektrisch
Automaat
50.392 km
Onbekend
Onbekend
30-11-2022
Elektrisch
Automaat
50.392 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-665-TX Switch kenteken |
| Merk | MINI |
| Model | COOPER SE |
| Tellerstand |
50.392 km, op 08-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Moonwalk grey (grijs) |
| Tint | Licht |
| Uitvoering | Camden Edition |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
FML2E
|
| RDW variant |
11DJ
|
| RDW uitvoering |
0AW40000
|
| RDW handelsnaam |
COOPER SE
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*2063*04 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 135 kW |
| Vermogen elektromotor | 135 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 28,90 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 27,45 kWh |
| Actieradius (geschat) | 172 km |
| Actieradius zomer | 174 km |
| Actieradius winter | 150 km |
| Actieradius zonder range extender | 234 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11,20 kW |
| Aantal fasen | 2 |
| Laadtijd thuisladen | 2,58 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 95,46 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 8,03 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,31 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 50 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,46 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 266,71 km/h |
| Verbruik geschat | 18,56 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 15,20 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 18,27 kWh/100km |
| Verbruik winter | 21,89 kWh/100km |
| Tellerstand |
50.392 km, op 08-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Omschrijving defect | In de hoogvoltaccu kunnen storingen ontstaan. Deze worden via een Check-Control-melding weergegeven. |
| Materiële gevolgen | Deze storingen kunnen tot een kortsluiting in de hoogvoltaccu leiden waardoor een voertuigbrand, ook in uitgeschakelde toestand, kan ontstaan. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer, deze zal de klant informeren over risicoen de regeleenheden opnieuw programmeren. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 0800-0992234 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 7 seconden |
| Afmetingen | 385,00 x 173,00 x 143,00 cm |
| Ledig gewicht |
1340 kg
|
| Massa rijklaar |
1775 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1775 kg
|
| Laadvermogen | 435 kg |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| 16" LM Victory Spoke zwart |
| Achteruitrijcamera |
| Akoestische waarschuwing voor voetgangers |
| Ambiance verlichting |
| Automatische airconditioning 2-zone |
| Automatische dimmende binnenspiegel |
| Automatische vergrendeling tijdens rijden (Intern) |
| Bandenspanningsweergavesysteem |
| Boordcomputer (compact) |
| Boordliteratuur Nederlands |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Classic Uitvoering |
| Comfort Access |
| Comfort pack (ST) |
| Comfort telefoonvoorbereiding met draadloze oplaadmogelijkheid |
| ConnectedDrive Services |
| Cruise Control |
| DAB-tuner |
| Dak en buitenspiegels uitgevoerd in zwart |
| DC-snelladen |
| Driving assistant |
| eDrive Services |
| Elektrisch verwarmde voorstoelen |
| Essence Pack |
| EU AG intern |
| Extra getint glas in achterportierruiten en achterruit |
| Gevarendriehoek en verbanddoos |
| Glazen panoramadak |
| Harman-Kardon sound system |
| Hemelbekleding Anthrazit |
| In hoogte verstelbare psssagiersstoel |
| Intelligent Emergency Call |
| Interieurpanelen Piano Black |
| isofix bevestiging |
| Kilometertacho |
| Koudemiddel |
| Laadaansluiting AC snelladen (22 kW) |
| LED-koplampen |
| Lichtpakket |
| Middenarmsteun voor |
| MINI Car Sharing voorbereiding |
| Mini Connected |
| MINI Connected XL |
| Mini Driving Modes |
| MINI Navigatiesysteem |
| Mistlamp achter |
| Moonwalk Grey |
| Multifunctioneel instrumentenpaneel |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Nederlandse taalversie |
| Opbergpakket |
| Park Assistant |
| Piano Black Exterior pack |
| Radio Mini Visual Boost |
| Real Time Traffic Information |
| Regen- en lichtsensor |
| Remote Services |
| Rookvrij |
| Smartphone integratie |
| Sportstoelen voor |
| Sportstuurwiel met leder bekleed |
| Stof/ Leatherette-combinatie Black Pearl Carbon Black / Carbon Black |
| Stuurwielrand verwarmd |
| Teleservices |
| Velours Vloermatten |
| Warmtepomp |
| Wielslotbouten |
| Witte knipperlichten |
| Zonder Service Inclusive |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.