30-07-2022
Benzine
Automaat
48.113 km
998 cc
6 l/100km
30-07-2022
Benzine
Automaat
48.113 km
998 cc
6 l/100km
| Kenteken | R-574-BR Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | BAYON |
| Tellerstand |
48.113 km, op 15-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Mangrove Green mica (anders) |
| Type lak | Mica |
| Uitvoering | 1.0 T-GDI Automaat Premium | Carplay | Adaptive cruise | Stoelverwarming |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
BC3
|
| RDW variant |
C5P71
|
| RDW uitvoering |
D71DY3
|
| RDW handelsnaam |
BAYON
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e5*2007/46*0121*03 |
| Omschrijving defect | De brandstofpomp kan vastlopen. |
| Materiële gevolgen | De motor kan vermogen verliezen of uitvallen, dit vergroot de kans op een ongeval. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De brandstofpomp wordt vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 180 km/h |
| Afmetingen | 418,00 x 178,00 x 1.500,00 cm |
| Ledig gewicht |
1120 kg
|
| Massa rijklaar |
1680 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1680 kg
|
| Laadvermogen | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1110 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 450 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| APK vervaldatum | 30-07-2026 |
| 1e eigenaar |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptieve Cruise Control |
| Airbags |
| Alarm |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische snelheidsbegrenzing ISA |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel aut. dimmend |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie met correctie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrische ramen voor en achter |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Extra getint glas achter |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Mica kleur |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Sfeerverlichting |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Startonderbreker |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur kunstleder |
| Stuur leder |
| Stuur verstelbaar |
| Stuur verwarmd |
| uitstap waarschuwing |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verstelbare stuurkolom |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.