30-11-2022
Benzine
Handgeschakeld
77.192 km
999 cc
5 l/100km
30-11-2022
Benzine
Handgeschakeld
77.192 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | R-462-RK Switch kenteken |
| Merk | Skoda |
| Model | Fabia |
| Tellerstand |
77.192 km, op 26-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Wit |
| Uitvoering | 1.0 TSI Ambition |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
PJ
|
| RDW variant |
ABDLACX0
|
| RDW uitvoering |
NFM5FM5DF0084BI3C1A1
|
| RDW handelsnaam |
FABIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2018/858*00014*03 |
| Tellerstand |
77.192 km, op 26-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 195 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 411,00 x 178,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1051 kg
|
| Massa rijklaar |
1600 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1600 kg
|
| Laadvermogen | 549 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 570 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 30-11-2026 |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple carplay / Android auto |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dealeronderhouden |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Extra getint glas |
| Geen afleveringskosten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| LED koplampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Onderhoudsboekjes |
| Parkeersensor achter |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.