19-07-2017
Benzine
Automaat
71.390 km
2.995 cc
8 l/100km
19-07-2017
Benzine
Automaat
71.390 km
2.995 cc
8 l/100km
| Kenteken | R-355-KD Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | S5 CABRIOLET |
| Tellerstand |
71.390 km, op 14-03-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Rood |
| Uitvoering | 3.0 TFSI S5 Cabriolet quattro Pro Line Plus B&O |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
K2CWGDQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D5007P8W25S47M
|
| RDW handelsnaam |
S5 CABRIOLET
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*50 |
| Plaats chassisnummer | r. motorruimte |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| CO2 uitstoot |
177 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
10.3 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
6.4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Ledig gewicht |
1815 kg
|
| Massa rijklaar |
2340 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2340 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 30-09-2026 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarming |
| Achterspoiler |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| Adaptief demping systeem |
| Adaptieve Cruise Control |
| Adaptive Cruise control |
| Airbags |
| Airconditioning |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium delen exterieur |
| Aluminium interieur afwerking |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Apple / Android Carplay |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bang & Olufsen |
| bestuurdersairbag |
| Bluetooth |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale vergrendeling |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB |
| dab + |
| Dimlichten automatisch |
| dodehoek detectie |
| Dodehoek sensoren |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic Climate control |
| Elek. bedienbare ramen |
| Elek. verstelbare spiegels |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische buitenspiegels |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stoelen met memory functie |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Sper Differentieel |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| file assistent |
| hill hold functie |
| In hoogte verstelbaar stuur |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Kunstlederen/microvezel bekleding |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| LED koplampen |
| Lendesteun(en) verstelbaar |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 18" |
| Memory stoelen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem full map + hard disk |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Parkeersensor voor en achter |
| passagiersairbag |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar |
| Schakelpaddles |
| Smartphone integratie |
| Spoiler |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Sportvelgen |
| Spraakbediening |
| Start-Stop-Systeem |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Traction-control |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vervolgbotsing preventie |
| Virtual cockpit |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) elektrisch verstelbaar |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| wifi |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.