12-01-2022
Elektrisch
Automaat
55.501 km
Onbekend
Onbekend
12-01-2022
Elektrisch
Automaat
55.501 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-320-HH Switch kenteken |
| Merk | HYUNDAI |
| Model | IONIQ |
| Tellerstand |
55.501 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Cyber Gray Metallic/Light (C5G) (grijs) |
| Uitvoering | Comfort EV 38 kWh SOH 94.3% |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
AE
|
| RDW variant |
B5E11
|
| RDW uitvoering |
E11BZ1
|
| RDW handelsnaam |
IONIQ
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e4*2007/46*1157*12 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 100 kW |
| Vermogen elektromotor | 100 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 38,30 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 36,38 kWh |
| Actieradius (geschat) | 268 km |
| Actieradius zomer | 231 km |
| Actieradius winter | 199 km |
| Actieradius zonder range extender | 311 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 7,20 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Laadtijd thuisladen | 5,32 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 61,54 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 10,64 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,74 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 70 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,44 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 372,49 km/h |
| Verbruik geschat | 15,73 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 13,80 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 15,48 kWh/100km |
| Verbruik winter | 18,55 kWh/100km |
| Omschrijving defect | Er kan een spanningsverschil ontstaan tussen de onderlinge cellen van de hoogvoltage batterij. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan kortsluiting ontstaan met brand als mogelijk gevolg. |
| Mogelijk gevaar | |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De software wordt aangepast waardoor afwijkingen in een nog eerder stadium gedetecteerd kunnen worden. Mocht er een afwijking geconstateerd worden, dan wordt de hoogvoltage batterij preventief vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 165 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 10 seconden |
| Afmetingen | 447,00 x 182,00 x 148,00 cm |
| Ledig gewicht |
1502 kg
|
| Massa rijklaar |
1970 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1970 kg
|
| Laadvermogen | 468 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 59 à € 65 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| 100% onderhouden keurmerk | Ja |
| APK vervaldatum | 12-01-2028 |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airco (automatisch) |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| All-season banden |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie premium |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| Cyber Grey Metallic |
| DAB ontvanger |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Fabrieksgarantie |
| Grootlichtassistent |
| hill hold functie |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| knie airbag(s) |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Onderhoudsboekje (digitaal) |
| Oplaadmogelijkheid |
| Parkeersensor achter |
| passagiersairbag |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rookvrij |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtepomp |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.