11-10-2022
Elektrisch
Automaat
28.874 km
Onbekend
Onbekend
11-10-2022
Elektrisch
Automaat
28.874 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-275-LT Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | 500 |
| Tellerstand |
28.874 km, op 23-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat (1 traps) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Uni |
| Uitvoering | Icon 42 kWh 119 pk | 1e eigenaar | navigatie | camera | stoelverwarming | apple carplay/android auto |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
FA1
|
| RDW variant |
1AEA0000A0
|
| RDW uitvoering |
1D2A0
|
| RDW handelsnaam |
500
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2018/858*00001*08 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 87 kW |
| Vermogen elektromotor | 87 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 42 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 39,90 kWh |
| Actieradius (geschat) | 265 km |
| Actieradius zomer | 238 km |
| Actieradius winter | 205 km |
| Actieradius zonder range extender | 321 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 3,82 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 88,50 km/h |
| Laadtijd thuisladen 230V/16A | 11,67 uur |
| Laadtijd thuisladen 400V/16A | 1,91 uur |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 85 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,39 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 425,51 km/h |
| Verbruik geschat | 17,50 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 14 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 17,22 kWh/100km |
| Verbruik winter | 20,63 kWh/100km |
| Tellerstand |
28.874 km, op 23-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2025
|
| Oordeel |
Logisch
|
| Toelichting |
De geregistreerde tellerstand is telkens hoger dan de daarvoor geregistreerde tellerstand. De RDW oordeelt dan dat de tellerstand logisch verklaarbaar is.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Topsnelheid | 150 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 363,00 x 168,00 x 153,00 cm |
| Ledig gewicht |
1305 kg
|
| Massa rijklaar |
1730 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1730 kg
|
| Laadvermogen | 425 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 47 à € 51 per maand |
| Bijtelling | 16 % |
| APK vervaldatum | 11-10-2026 |
| 1e eigenaar |
| 7" TFT Instrumentenpaneel in kleur |
| 12 Maand Bovag garantie |
| 12Volt aansluiting |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco (automatisch) |
| Airco automatisch |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Armsteun |
| Audio installatie |
| Automatische airconditioning - 2 zones |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| Automatische transmissie |
| Bandenspanning controle systeem |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefonie en audio streaming |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Comfortstoel(en) |
| Complete onderhoudshistorie |
| Connected services |
| Cruisecontrol |
| Cruise Control |
| DAB |
| DAB audio en multimedia usb/aux systeem |
| dealer onderhouden |
| Derde remlicht |
| Dimlichten automatisch |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch vouwdak |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Hoofdsteunen achter |
| Ice White |
| Inclusief laadkabel |
| Instelbare rijstanden |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless start |
| Kleur wit |
| Lage kilometerstand |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Lichtsensor |
| Liefhebbers exemplaar |
| Mistlampen voor |
| MOPAR connect |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| multimedia scherm middel |
| Multimedia systeem |
| Navigatiesysteem |
| navigatiesysteem full map |
| Niet in gerookt |
| Oplaadmogelijkheid |
| Origineel Nederlands voertuig |
| Pack winter |
| Radiovoorbereiding |
| Regensensor |
| Rijstrook assistent |
| Rijstrooksensor met correctie |
| SOH accu 94% |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| UCONNECT™ Navigatie 7” met Bluetooth & DAB |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoelen verwarmd |
| Zonnedak |
| Zonnescherm |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.