19-04-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
140.097 km
1.991 cc
3 l/100km
19-04-2017
Elektrisch en benzine
Automaat
140.097 km
1.991 cc
3 l/100km
| Kenteken | R-272-TS Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | GLC 350 E 4MATIC |
| Tellerstand |
140.097 km, op 25-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Automaat (7 traps) |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 350e 4MATIC Edition 1 |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
204 X
|
| RDW variant |
R84PP1
|
| RDW uitvoering |
NZAA0514
|
| RDW handelsnaam |
GLC 350 E 4MATIC
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0480*22 |
| Aandrijving | Plug-in hybride |
| Vermogen totaal | 240 kW |
| Vermogen elektromotor | 85 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 6,40 kWh |
| Actieradius zonder range extender | 34 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 3,60 kW |
| Aantal fasen | 1 |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Verbruik gemiddeld | 13,90 kWh/100km |
| Omschrijving defect | De massaverbinding van de stuurkolom is mogelijk niet goed uitgevoerd en kan onderbreken. |
| Materiële gevolgen | In combinatie met beschadiging van contacten in de stuurkolommodule kan onbedoeld de bestuurdersairbag activeren. Daarbij zou de bestuurder de controle over het voertuig kunnen verliezen. Een rood waarschuwingslampje airbag zal op voorhand oplichten. |
| Mogelijk gevaar | Een (verkeers)ongeval met letselschade |
| Beschrijving van het herstel | De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. De stuurkolom wordt gecontroleerd en indien nodig aangepast. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Omschrijving defect | De bevestigingsklem van de gasleidingen van het inertiseringssysteem kan mogelijk zijn klemkracht verliezen. |
| Materiële gevolgen | Hierdoor kan het Argon-beschermgas uit de gasleidingen van het inertiseringssysteem ontsnappen. |
| Mogelijk gevaar | Het belasten van het milieu |
| Beschrijving van het herstel | De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het controleren van de gasleidingverbinding van het inertiseringssysteem en indien nodig vervangen. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800 12 777 777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Topsnelheid | 235 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 473,00 x 189,00 x 160,00 cm |
| Ledig gewicht |
1940 kg
|
| Massa rijklaar |
2625 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2625 kg
|
| Laadvermogen | 685 kg |
| Trekgewicht geremd | 2000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 120 à € 132 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 02-04-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| 4x4 |
| 360° camera |
| Aanraakscherm |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteropkomend verkeer waarschuwing |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side achter |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Airco separaat achter |
| Alarm |
| Alarm klasse 3 |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Android auto / Apple carplay |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Armsteun |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Audioinstallatie met CD-speler |
| Audio installatie premium |
| Automatische klimaatregeling |
| Autotelefoonvoorbereiding |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagage-scheidingsnet |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bi-Xenon koplampen |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bluetooth |
| Bochtverlichting |
| Boordcomputer |
| Bots herkenning en activatie |
| Botswaarschuwing |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegel(s) automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Camera |
| Carbonafwerking interieur |
| CD |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling |
| Chroom delen exterieur |
| Connected services |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dagrijverlichting |
| Dakrails |
| Digitale radio-ontvangst |
| Dimlichten automatisch |
| Dodehoekdetectie |
| Dodehoek detector |
| DVD speler |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische achterbankverstelling |
| Elektrische achterklep |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrische stoelverstelling |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronische parkeerrem |
| Emergency Brake Assist |
| Exclusive-pakket |
| Extra getint glas |
| Geluidwerend glas |
| Getinte ramen |
| Grootlicht-assistent |
| Grootlichtassistent |
| Head-up display |
| Hill-Hold Control |
| Hill hold-functie |
| Houtafwerking interieur |
| Inductieladen voor smartphones |
| Isofix |
| Katalysator |
| Kentekenregistratie |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Koplamp volledig LED |
| Kruisend verkeer detectie |
| Kunstlederen bekleding |
| Lane Departure Warning Systeem |
| Laserlicht |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen interieurdelen |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| LED verlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen |
| Lichtsensor |
| Luchtvering |
| Massagestoelen |
| Metallic lak |
| Mistlampen |
| Multifunctioneel stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-pakket |
| Navigatie-systeem full map + hard disk |
| Navigatie full map |
| Navigatiesysteem |
| Neerklapbare passagiersstoel |
| Night view assist |
| Noodoproepsysteem |
| Noodwiel |
| Open dak |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panorama dak |
| Parkeer-assistent |
| Parkeerhulp |
| Parkeerhulp achter |
| Parkeerhulp automatisch |
| Parkeerhulp voor |
| Parkeer pakket |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Pechset |
| Regensensor |
| Rijassistentiepakket |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelflippers |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sfeerverlichting |
| Skiluik |
| Snelheidsbeperkingsinstallatie |
| Sound system |
| Speciale kleur |
| Spiegel-pakket |
| Spoiler |
| Spoor-pakket |
| Sportonderstel |
| Sport pakket |
| Sportstoelen |
| Spraakbediening |
| Standkachel |
| Start/Stop-systeem |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Startonderbreker |
| Stoelventilatie |
| Stoel ventilatie voor |
| Stoelverwarming |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Televisie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Traction Control |
| Treeplanken |
| USB |
| Verblindingsvrij grootlicht |
| Verkeersbordherkenning |
| Vermoeidheidsdetectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierseizoenenbanden |
| Voorruitverwarming |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Zij-airbags |
| Zomerbanden |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.