19-03-2015
Benzine
Handgeschakeld
205.496 km
1.395 cc
5 l/100km
19-03-2015
Benzine
Handgeschakeld
205.496 km
1.395 cc
5 l/100km
| Kenteken | R-166-VV Switch kenteken |
| Merk | VOLKSWAGEN |
| Model | PASSAT |
| Tellerstand |
205.496 km, op 22-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | 1.4 TSI ACT Highline / Panorama / Navigatie / Xenon /MASSAGE / Inruil Mog. |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
3C
|
| RDW variant |
ACCZEAX0
|
| RDW uitvoering |
FM6FM62S032SV7MMVR26
|
| RDW handelsnaam |
PASSAT
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0307*37 |
| Topsnelheid | 218 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Ledig gewicht |
1329 kg
|
| Massa rijklaar |
2000 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2000 kg
|
| Laadvermogen | 671 kg |
| Trekgewicht geremd | 1600 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 710 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 67 à € 73 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 09-12-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 17""" |
| "Lichtmetalen velgen 18""" |
| 17 " LM velgen |
| 18 " LM velgen |
| Achteruitrij assistent |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco automatisch |
| Alarmsysteem |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti doorSlip Regeling |
| Anti Slip Control |
| APK |
| Armsteun voor |
| Audio-navigatie full map |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| AUX |
| AUX AANSLUITING |
| bandenspanning controle syst. |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bi-xenon koplampen (+koplampreiniging) |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| bumpers en spiegels in car.kleur |
| Comfortstoel(en) |
| Cruise Control |
| Cruise control adaptief |
| DAB-ontvanger |
| Dagrijlicht (LED) |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Brake Distribution |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch glazen schuif-/kanteldak |
| Elektrisch schuif-/kanteldak |
| Executive-pakket |
| Extra getint glas |
| Glazen panoramadak |
| Gordelspanners |
| Grootlicht-assistent |
| Halogeen mistlampen |
| Hill hold-functie |
| Houten versnellingspook |
| Keyless Entry |
| Keyless Go/Entry |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| Lederen/alcantara bekleding |
| lederen MF stuurwiel |
| Lederen stuurwiel |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| parkdistance control achter |
| parkdistance control voor |
| Parkeersensor |
| Parkeersensor voor en achter |
| Regensensor |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Verkeersbord detectie |
| Verwarmde voorstoelen |
| Voorstoelen verwarmd |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.