11-11-2022
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
33.503 km
999 cc
5 l/100km
11-11-2022
Elektrisch en benzine
Handgeschakeld
33.503 km
999 cc
5 l/100km
| Kenteken | R-144-SB Switch kenteken |
| Merk | FIAT |
| Model | FIAT 500 |
| Tellerstand |
33.503 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch en benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (6 versnellingen) |
| Kleur | Grijs |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 Hybrid Dolcevita Airco Leder Panodak Carplay |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
312
|
| RDW variant |
AYD1B
|
| RDW uitvoering |
E25ABN
|
| RDW handelsnaam |
FIAT 500
|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e3*2007/46*0064*68 |
| Vermogen totaal | 51 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Snelladen beschikbaar | Nee |
| Topsnelheid | 167 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Afmetingen | 357,00 x 163,00 x 149,00 cm |
| Ledig gewicht |
964 kg
|
| Massa rijklaar |
1338 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 35 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1338 kg
|
| Laadvermogen | 374 kg |
| Wegenbelasting | € 40 à € 43 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 11-11-2026 |
| 12Volt aansluiting |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti doorSlip Regeling |
| Apple CarPlay |
| Apple Carplay/Android Auto |
| Audio installatie |
| Bagage-afdekhoes |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Bluetooth |
| Bluetooth telefoonvoorbereiding |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Centrale vergrendeling met afstandsbediening |
| Chroom delen exterieur |
| Cruise Control |
| DAB |
| Dakrails |
| Derde remlicht |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronische remkrachtverdeling |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Getint glas |
| Hoofdsteunen achter |
| Kleur wit |
| LED dagrijverlichting |
| Lichtmetalen velgen |
| metaalkleur |
| Metalliclak |
| MP3 aansluiting |
| Multimedia-voorbereiding |
| Multimedia scherm standaard |
| Panoramadak |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk |
| Stuur in hoogte verstelbaar |
| Stuur leder |
| Stuur multifunctioneel |
| Stuur verstelbaar |
| Toerenteller |
| Voorstoelen in hoogte verstelbaar |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.