16-05-2022
Elektrisch
Automaat
95.706 km
Onbekend
Onbekend
16-05-2022
Elektrisch
Automaat
95.706 km
Onbekend
Onbekend
| Kenteken | R-111-BD Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | ENYAQ 80 |
| Tellerstand |
95.706 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Black Magic (zwart) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 80 204pk Limited Edition Plus | SOH 94% | Panoramadak | Warmtepomp | 21" Velg | CarPlay | Verlichte Grille | Camera |
| Carrosserievorm | SUV |
| RDW type |
NY
|
| RDW variant |
ACEBJAL1FX2
|
| RDW uitvoering |
O0PE1PE1MH002MV31AA
|
| RDW handelsnaam |
ENYAQ 80
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e8*2007/46*0416*08 |
| Aandrijving | Volledig elektrisch |
| Vermogen totaal | 220 kW |
| Vermogen elektromotor | 220 kW |
| Type accu | Lithium-ion |
| Nominale accucapaciteit | 77 kWh |
| Bruikbare accucapaciteit | 73,15 kWh |
| Actieradius (geschat) | 387 km |
| Actieradius zomer | 375 km |
| Actieradius winter | 323 km |
| Actieradius zonder range extender | 505 km |
| Kabeltype | Type 2 (Mennekes) |
| Maximaal laadvermogen thuisladen | 11 kW |
| Aantal fasen | 3 |
| Laadtijd thuisladen | 7 uur |
| Laadsnelheid thuisladen | 75,94 km/h |
| Snelladen beschikbaar | Ja |
| Type snellaadpoort | CCS Combo 2 |
| Maximaal laadvermogen snelladen | 125 kW |
| Laadtijd snelladen | 0,49 uur |
| Laadsnelheid snelladen | 533,90 km/h |
| Verbruik geschat | 21,90 kWh/100km |
| Verbruik gemiddeld | 17 kWh/100km |
| Verbruik zomer | 21,56 kWh/100km |
| Verbruik winter | 25,83 kWh/100km |
| Tellerstand |
95.706 km, op 28-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Energielabel | A |
| Topsnelheid | 160 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 9 seconden |
| Afmetingen | 465,00 x 188,00 x 161,00 cm |
| Ledig gewicht |
2049 kg
|
| Massa rijklaar |
2648 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2648 kg
|
| Laadvermogen | 599 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Wegenbelasting | € 91 à € 99 per maand |
| APK vervaldatum | 16-05-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 21""" |
| Accident Avoidance System |
| AC en DC laden |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank verwarmd |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco separaat achter |
| Android Auto |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Armsteun achter |
| Armsteun voor |
| Autonome parkeerfunctie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Connected services |
| Cruise control adaptief met Stop&Go |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Dimlichten automatisch |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Extra getint glas |
| Fabrieksgarantie op EV-Accu 8 jaar of 160.000km |
| File-assistent |
| Geluidwerend glas |
| Keyless Entry |
| Keyless start |
| Koplampen adaptief |
| Koplampreiniging |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Matrix LED koplampen |
| Mennekes Laadkabel |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie full map |
| Oplaadmogelijkheid |
| Panoramadak |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Radio |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Spraakbediening |
| Startblokkering |
| Stof/kunstlederen bekleding |
| Stuurhulp |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Stuurwiel verwarmd |
| Telefoonintegratie premium |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Trekhaak |
| Verkeersbord detectie |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorruit |
| Verwarmde voorstoelen |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtepomp |
| Zonnescherm zijruiten |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.