18-03-2021
Benzine
Automaat
31.255 km
2.995 cc
8 l/100km
18-03-2021
Benzine
Automaat
31.255 km
2.995 cc
8 l/100km
| Kenteken | R-037-NR Switch kenteken |
| Merk | AUDI |
| Model | S5 CABRIOLET |
| Tellerstand |
31.255 km, op 30-04-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat (8 traps) |
| Kleur | Gletsjerwit metallic rood (wit) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 3.0 TFSI quattro Pro Line Plus |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
B8
|
| RDW variant |
K2CWGDQ1
|
| RDW uitvoering |
QA8QA8D5025RT241E19S
|
| RDW handelsnaam |
S5 CABRIOLET
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0430*78 |
| Emissieklasse |
Euro 6d-TEMP
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
207 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
8 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 5 seconden |
| Ledig gewicht |
1815 kg
|
| Massa rijklaar |
2340 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 58 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2340 kg
|
| Laadvermogen | 525 kg |
| Trekgewicht geremd | 1900 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 24-04-2027 |
| Achteruitrij assistent |
| Achteruitrijcamera |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Aluminium delen exterieur |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Armsteun voor |
| Assitentie pakket Rijden |
| Audio installatie |
| Autonomous Emergency Braking |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| bestuurdersairbag |
| Boordcomputer |
| Bots waarschuwing systeem |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise control adaptief |
| DAB ontvanger |
| dodehoek detectie |
| Draadloze telefoonlader |
| Electronic climate controle |
| Elektrisch bedienbare kap |
| Elektrische ramen achter |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| Grootlichtassistent |
| hoofd airbag(s) voor |
| Instructieboekjes aanwezig |
| Keyless-pakket |
| Keyless Entry |
| Koplampreiniging |
| Laser LED koplampen |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Lichtmetalen velgen 6-spaaks 19" |
| Luxe lederen bekleding |
| Multimedia-voorbereiding |
| navigatiesysteem full map |
| Parkeer Assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| passagiersairbag |
| Premium sportstoelen |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Rookvrij |
| S Line exterieur |
| Smartphone entry |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Spraakbediening |
| Start/stop systeem |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Variabele stuuroverbrenging |
| Verkeersbord detectie |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Voorstoel(en) met massagefunctie |
| Voorstoelen verwarmd |
| Warmtewerend glas |
| WiFi voorbereiding |
| Windscherm |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.