17-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
143.111 km
998 cc
4 l/100km
17-10-2017
Benzine
Handgeschakeld
143.111 km
998 cc
4 l/100km
| Kenteken | PZ-626-H Switch kenteken |
| Merk | FORD |
| Model | FIESTA |
| Tellerstand |
143.111 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Wit |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.0 EcoBoost Titanium NIEUWE DIS.RIEM / B&O / ACC / CLIMA / CARPLAY |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
JHH
|
| RDW variant |
SFJK1JX
|
| RDW uitvoering |
5CDPNAKW
|
| RDW handelsnaam |
FIESTA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e9*2007/46*3142*00 |
| Plaats chassisnummer | in bodemplaat r. v. |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
97 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
5 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 183 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 11 seconden |
| Afmetingen | 397,00 x 172,00 x 150,00 cm |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1670 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1670 kg
|
| Laadvermogen | 607 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 580 kg |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 21-05-2027 |
| "Lichtmetalen velgen 16""" |
| 5-deurs combi |
| 6-versnellingsbak |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterbank neerklapbaar |
| Airbag(s) |
| Airbag(s) side |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Airco automatisch |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische snelheidsbegrenzing |
| Autosleutel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Brake Assist System (BAS) |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels in carrosseriekleur |
| Buitenspiegels met verlichting |
| Bumpers in carrosseriekleur |
| Carbonafwerking interieur |
| Coming home/Leaving home |
| DAB-ontvanger |
| Dakspoiler |
| Dimlichten automatisch |
| Driving assistent |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Energierecuperatie |
| Geluidwerend glas |
| Getint glas |
| Gordels achter |
| Gordelspanners |
| Grille |
| Grootlicht-assistent |
| Hill hold-functie |
| Hoofdsteunen achter |
| Instaplijsten |
| Interieur filter |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| KleurenDisplay |
| Knipperlicht in Buitenspiegel geïntegreerd |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen bekleding |
| Lederen versnellingspook |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luidspreker |
| Middenarmsteun voor |
| Mistlampen |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatiesysteem |
| Noodoproepsysteem |
| Park Distance Control |
| Parkeer-assistent |
| Speciale kleur |
| Speciale koplampen |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Start/stop systeem |
| Stoffen bekleding |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Subwoofer |
| Verkeersbord detectie |
| Verstelbare (in hoogte) bestuurders stoel |
| Verstelbare stuurkolom |
| Vloermatten |
| Voorruit verwarmbaar |
| Waarschuwingssysteem |
| Zonnekleppen |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.