04-07-2012
Benzine
Handgeschakeld
172.697 km
1.229 cc
5 l/100km
04-07-2012
Benzine
Handgeschakeld
172.697 km
1.229 cc
5 l/100km
| Kenteken | PZ-474-B Switch kenteken |
| Merk | OPEL |
| Model | CORSA |
| Tellerstand |
172.697 km, op 27-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Bruin |
| Uitvoering | 1.2-16V Cosmo |
| Carrosserievorm | Hatchback |
| RDW type |
S-D
|
| RDW variant |
KN11
|
| RDW uitvoering |
4AACD5B2BDA5
|
| RDW handelsnaam |
CORSA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2001/116*0379*19 |
| Plaats chassisnummer | op bodemplaat by r. voorzitting |
| Tellerstand |
172.697 km, op 27-05-2026
|
| Jaar laatste registratie |
2026
|
| Oordeel |
Geen oordeel
|
| Toelichting |
De RDW geeft geen oordeel over de reeks tellerstanden van dit voertuig. Dit kan twee oorzaken hebben: dit voertuig is buiten Nederland geregistreerd geweest, of aan dit voertuig is iets gewijzigd waardoor het een ander kenteken heeft gekregen.
|
|
Tellerrapport |
Downloaden
|
| Emissieklasse |
Euro 5
|
| Energielabel | B |
| CO2 uitstoot |
119 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
5 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
6 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
4 l/100 km
|
| Topsnelheid | 172 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 14 seconden |
| Ledig gewicht |
1063 kg
|
| Massa rijklaar |
1625 kg
|
| Inhoud brandstoftank | 45 liter |
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1625 kg
|
| Laadvermogen | 562 kg |
| Trekgewicht geremd | 850 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Wegenbelasting | € 49 à € 53 per maand |
| APK vervaldatum | 09-08-2026 |
| 2 sleutels |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| alarm klasse 1(startblokkering) |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Audio-navigatiesysteem |
| Automatische klimaatregeling, 2 zones |
| bestuurdersairbag |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Binnenspiegel automatisch dimmend |
| Boordcomputer |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| Dimlichten automatisch |
| Electronic Climat Control |
| Elek ramen voor |
| Elektrische ramen voor |
| Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels |
| Elektronisch Stabiliteits Programma |
| hoofd airbag(s) achter |
| hoofd airbag(s) voor |
| Lederen stuurwiel |
| Lichtmetalen velgen 16" |
| Metallic lak |
| Mistlampen voor |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie |
| Onderhoud boekjes |
| Parkeer sensoren achter |
| Park pilot, parkeerhulp achter |
| passagiersairbag |
| Radio-CD/MP3 speler |
| RDW-leges |
| Regensensor |
| Start/stop systeem |
| Stuur verstelbaar |
| Warmtewerende voorruit |
| zij airbag(s) voor |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.