12-04-2016
Diesel
Handgeschakeld
157.315 km
1.422 cc
4 l/100km
12-04-2016
Diesel
Handgeschakeld
157.315 km
1.422 cc
4 l/100km
| Kenteken | PZ-051-V Switch kenteken |
| Merk | SKODA |
| Model | FABIA |
| Tellerstand |
157.315 km, op 29-05-2026
|
| Brandstof | Diesel |
| Transmissietype | Handgeschakeld (5 versnellingen) |
| Kleur | Blauw |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 1.4 TDI Ambition Businessline |
| Carrosserievorm | Stationwagon |
| RDW type |
5J
|
| RDW variant |
ACCUSAX01
|
| RDW uitvoering |
NFM5FM5A4054N617
|
| RDW handelsnaam |
FABIA
|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e11*2001/116*0291*47 |
| Plaats chassisnummer | by r. schroefveerkoker |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | D |
| CO2 uitstoot |
94 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
4 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
4 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
3 l/100 km
|
| Topsnelheid | 175 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 13 seconden |
| Afmetingen | 426,00 x 173,00 x 147,00 cm |
| Ledig gewicht |
1080 kg
|
| Massa rijklaar |
1635 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
1635 kg
|
| Laadvermogen | 555 kg |
| Trekgewicht geremd | 1000 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 590 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 1 |
| Aantal handzenders | 1 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 115 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 25-04-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 15""" |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achterruitwisser |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Airco |
| Anti Blokkeer Systeem |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Anti Slip Control |
| Armsteun voor |
| Audio installatie |
| Automatisch Sper Differentieel |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bagagedek |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar |
| Boordcomputer |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Cruise Control |
| DAB-ontvanger |
| Dakrails |
| Electronic Stability Program |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrische ramen voor |
| Elektronisch sperdifferentieel |
| Halogeen mistlampen |
| LED dagrijverlichting |
| Lederen stuurwiel |
| Lederen versnellingspook |
| Metallic lak |
| Multimedia-voorbereiding |
| Navigatie-systeem full map |
| Parkeersensor achter |
| Passagiersstoel in hoogte verstelbaar |
| Sproeier |
| Startblokkering |
| Stuurbekrachtiging |
| Stuur verstelbaar |
| Stuurwiel multifunctioneel |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.