13-09-2017
Benzine
Automaat
92.647 km
2.996 cc
9 l/100km
13-09-2017
Benzine
Automaat
92.647 km
2.996 cc
9 l/100km
| Kenteken | PS-438-V Switch kenteken |
| Merk | MERCEDES-BENZ |
| Model | E 400 4MATIC |
| Tellerstand |
92.647 km, op 28-05-2026
|
| Brandstof | Benzine |
| Transmissietype | Automaat |
| Kleur | Iridium zilver (grijs) |
| Type lak | Metallic |
| Uitvoering | 400 4Matic AMG 25th Ed. Full Options |
| Carrosserievorm | Cabriolet |
| RDW type |
R1EC
|
| RDW variant |
T45EP1
|
| RDW uitvoering |
CZAB14A2
|
| RDW handelsnaam |
E 400 4MATIC
|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Interieurkleur | Zwart |
| Type voertuig |
Personenauto
|
| Typegoedkeuringnr | e1*2007/46*1666*02 |
| Plaats chassisnummer | onder r. voorzitting |
| Omschrijving defect | De communicatiemodulesoftware voor het noodhulpsysteem (e-call) bevat een softwarefout. |
| Materiële gevolgen | Bij een noodgeval kan het voertuig geen verbinding kan maken met de Mercedes-Benz noodcentrale. |
| Mogelijk gevaar | Verhoogde kans op letsel bij een ongeval |
| Beschrijving van het herstel | U hoeft géén contact op te nemen met de merkdealer. Het voertuig wordt automatisch voorzien van aangepaste software. |
| Contactinformatie consument |
Telefoonnummer: 00800-12777777 Internetadres: Nog niet bekend |
| Meer informatie bij de RDW | Details terugroepactie |
| Emissieklasse |
Euro 6
|
| Energielabel | F |
| CO2 uitstoot |
194 g/km
|
| Verbruik gecombineerd |
9 l/100 km
|
| Verbruik in de stad |
11 l/100 km
|
| Verbruik buiten de stad |
7 l/100 km
|
| Topsnelheid | 250 km/h |
| Acceleratie 0/100 | 6 seconden |
| Afmetingen | 485,00 x 186,00 x 146,00 cm |
| Ledig gewicht |
1835 kg
|
| Massa rijklaar |
2415 kg
|
| Maximaal toelaatbaar gewicht |
2415 kg
|
| Laadvermogen | 580 kg |
| Trekgewicht geremd | 1800 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Kleur | Zwart |
| Aantal sleutels | 2 |
| Aantal handzenders | 2 |
| Wegenbelasting | € 111 à € 122 per maand |
| Bijtelling | 22 % |
| APK vervaldatum | 07-10-2026 |
| "Lichtmetalen velgen 19""" |
| "Lichtmetalen velgen 20""" |
| Accident Avoidance System |
| Achterbank in delen neerklapbaar |
| Achteruitrijcamera |
| Airbag(s) hoofd achter |
| Airbag(s) hoofd voor |
| Airbag(s) knie |
| Airbag(s) side voor |
| Airbag bestuurder |
| Airbag passagier |
| Aluminium interieur afwerking |
| AMG-styling |
| Anti Blokkeer Systeem (ABS) |
| Apple CarPlay |
| Audio installatie |
| Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth |
| Bandenspanningscontrolesysteem |
| Binnen/buitenspiegel automatisch dimmend |
| Bots herkenning en activatie |
| Brake Assist System |
| Buitenspiegels elektrisch inklapbaar |
| Buitenspiegels elektrisch verstelbaar |
| Buitenspiegels verwarmbaar |
| Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening |
| Connected services |
| Cruise Control |
| Dodehoek detector |
| Electronic Brake Distribution (EBD) |
| Electronic climate controle |
| Electronic Stability Program (ESP) |
| Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing |
| Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen |
| Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen |
| Elektrisch verstelbare voorstoel(en) |
| Elektrisch windscherm |
| Head-up display |
| Houtafwerking interieur |
| incl boekjes |
| Isofix bevestiging voor kinderzitjes |
| Keyless Entry |
| Kruisend verkeer detectie |
| LED achterlichten |
| LED dagrijverlichting |
| LED koplampen |
| LED koplampen adaptief |
| Lendesteunen (verstelbaar) |
| Luxe lederen interieur |
| Metallic lak |
| Multifunctioneel lederen stuurwiel |
| Multimedia-voorbereiding |
| nationale autopas |
| Navigatie full map |
| Nekverwarming |
| onderhoudsboekjes aanwezig |
| Parkeer-assistent |
| Parkeersensor achter |
| Parkeersensor voor |
| Regensensor |
| Rijstrooksensor met correctie |
| Rondomzicht camera |
| Ruitensproeiers verwarmbaar |
| Schakelmogelijkheid aan stuurwiel |
| Sportonderstel |
| Sportstoelen |
| Sportstuur |
| Start/stop systeem |
| Startblokkering |
| Stoel ventilatie voor |
| Telefoonintegratie |
| Tractie Controle Systeem (TCS) |
| Vermoeidheids herkenning |
| Verwarmde voorstoelen |
| Vierwielaandrijving (4x4) |
| Volledig digitaal instrumentenpaneel |
| Warmtewerend glas |
| Zwarte hemelbekleding |
Wij brengen de volledige historie in kaart, in NL en buitenland:
👉 Zekerheid vóór je gaat kijken
Wij controleren de technische staat vóór aankoop op locatie: Klik hier voor voorbeeld rapport.
👉 Zekerheid vóór je koopt
Ondanks de constante zorg en aandacht die wij besteden aan de samenstelling van deze website en de weergegeven informatie, waaronder voertuiggegevens, specificaties en advertenties, kunnen wij niet instaan voor de volledigheid, juistheid of actualiteit daarvan. Een deel van de informatie is afkomstig van externe bronnen en kan afwijken van de werkelijkheid.
Wij aanvaarden dan ook geen enkele aansprakelijkheid voor directe of indirecte schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of op enigerlei wijze verband houdt met het gebruik van deze website, de aangeboden diensten of de getoonde informatie. Wij raden u aan om bij vragen of twijfel altijd contact met ons op te nemen en zelf controle uit te oefenen vóór het nemen van aankoopbeslissingen.